Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kilka problemów z autem - EGR, bierze olej, wycieki...


Ravitix

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec moja furka chyba zachorowała wiec zwracam sie do was co to może być a wiec pierwsze co mam w niej to mam pęcherzyki powietrza na zbiorniku wyrównawczym robiłem test na uszczelkę pod głowica i był niebieski kolor płynu wiec nie wiem od czego one mogły by sie zrobic plus mam jeszcze przy glowicy zaplamiony silnik delikatnie Drugie to zapala mi sie check engine wyskakuje bład od egr wyczysciłem go przez tydzien kontrolka sie nie paliła teraz znów sie pali ...Po trzecie to mam wyciek z jakies rury chyba od strony chlodny jagbyscie mogli mi pomóc to piscie bo nie wiem co mogę powiedzieć mechanikom aby mi to naprawili ;( dodam jeszcze ze bierze mi ok pół litra na 2500 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ravitix napisał:

plus mam jeszcze przy glowicy zaplamiony silnik delikatnie

Może jakieś zdjęcie ? 

17 godzin temu, Ravitix napisał:

Drugie to zapala mi sie check engine wyskakuje bład od egr wyczysciłem go przez tydzien kontrolka sie nie paliła teraz znów sie pali ...

przydałoby się podpięcie pod kompa, sczytanie błędów - zrobienie testu EGR w BS 003, na próbę możesz wziąć dużą strzykawkę z wężykiem i osadzić na króccu EGR-a i spróbować zasysać i zobaczysz czy membrana trzyma podciśnienie... jesli tak to do sprawdzenia wężyki i zawór sterujący pracą EGR... 

17 godzin temu, Ravitix napisał:

Po trzecie to mam wyciek z jakies rury chyba od strony chlodny

Znowu zdjęcie ? ? ? 

17 godzin temu, Ravitix napisał:

dodam jeszcze ze bierze mi ok pół litra na 2500 km

Zdecydowanie za dużo... to na 10k wychodzi 2l ? ? ? :facepalm:

 

Uwaga moderatora: Na przyszłość nazywaj trafniej tematy, sprecyzuj problem, załącz zdjęcie poglądowe itd... Żeby pomóc, trzeba najpierw poznać problem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...