Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ocena wizualna zawieszenia [wideo]


The Viru5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zdejmowałem koło i nagrałem filmik pokazujący moje wahacze i mam prośbę o ocenę wizualną mojego zawieszenia. Wiem że z wideo to za dużo powiedzieć nie można, ale może jednak coś zwróci waszą uwagę, bo mam wrażenie że komfort z jazdy już nie ten sam, a i dźwięki skrzypienia można usłyszeć po najechaniu na próg zwalniający.

Link do wideo: Zawieszenie wideo

Edytowane przez The Viru5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd jak wygląd. Zawiecha jest jeszcze pewnie z fabryki. Jeśli na niskich prędkościach słyszysz skrzypienie to na bank wahacze. Zazwyczaj banan skrzypi lecz nie jest powiedziane, że np dwa lub trzy są do wymiany. Miałem ostatnio identyczną przypadłość jako, że nie jestem zwolennikiem wymiany jednego czy dwóch wahaczy i po miesiącu wymiany kolejnych i tak w koło więc zawieszenie zostało wymianie kompletne nastała cisza i auto całkiem inaczej się zachowuje na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że popękane gumy na każdym wahaczu, więc raczej czeka mnie inwestycja. A czy to normalne że drążek od ruszania ręką tak stuka?

luki19862121 z jakiej firmy wziąłeś komplet wahaczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat wsadziłem Delphi koszt z wymianą 1700 zł same zawieszenie 1350 widziałem TRW podrobione i tego bym unikał. Jest kolega z forum który sprzedaje i doradzi akurat nie skorzystalem z jego oferty bo zawias już był kupiony. Z filmu wynika, że masz zawieszenie 1BE lub BV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał się zgłosić po oferte do 'Dzik-a' :) No i Dzięki Łukasz za zainteresowanie się tematem.

michcio1985 z autem raczej wszystko jest OK - nic nie stuka i nie puka tylko już nie jest takie komfortowe (takie mam wrażenie) jak to było np 2 lata temu, jedynie słychać skrzypienie gum po najechaniu na próg zwalniający czy w jakąś większą dziure/nierównośc na drodze, no chyba że wjadę w większą kałuże to wtedy cisza:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...