Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 LIFT- czujnik otwarcia maski


Przemek.1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  mam Audi A4 B5 po lifcie z 2000r z 1/2 FIS. Moje pytanie dotyczy maski, a dokładniej czujnika jej otwarcia. Na tym pół FISie pokazuje mi otwarcie drzwi i tylnej klapy bagażnika. Czy powinno też pokazywać otwarcie maski? Dodam że przy masce z przodu jest ten czujnik, tylko ma dwa odcięte kable. Zrobiłem zdjęcia żeby to pokazać. Zauważyłem też że tam gdzie jest przykręcony zbiorniczek od płynu do spryskiwaczy i do wspomagania też jest ucięty kabel. Kolor tego kabla przy zbiorniczkach odpowiada jednemu z kabli przy czujniku (zostały końcówki więc widać) czyli to masa. Natomiast gdzie powinien iść ten drugi kabel? Przy zamku maski też jest jakiś czujnik i ma normalną wtyczkę która jest podpięta. Czytałem coś na internecie że te czujniki mogą mieć związek z alarmem ale auto kupiłem nie dawno i nie było alarmu. Dodam tylko że obok pokrętła regulacji świateł mam taką czerwoną kontrolkę/diodkę, nie wiem od czego, nie widziałem żeby świeciła, może to od tego alarmu? Proszę o pomoc 

DSC_0034.JPG

DSC_0036.JPG

DSC_0037.JPG

DSC_0039.JPG

DSC_0049.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a4 b5 nie pokazuje otwartej maski na fisie. To co masz u siebie to prawdopodobnie pozostałości po jakimś nieoryginalnym alarmie. Ori czujnik jest w zamku maski i służy on tylko do kasowania komunikatu o niskim poziomie poziomie oleju [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...