Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 TDI [AHU] odcina turbo po wymianie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanowne grono, padło mi turbo w AHU, więc zakupiłem drugie regenerowane, po złożeniu samochód wyraźnie osłabł, skręciłem sztangę na maksa i odzyskał moc ale tylko do 120km/h później odcina mi turbo i zostaje muł do ponownego zgaszenia i odpalenia, jakieś pomysły? :)

Opublikowano

vag i logi

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

a jak nie mam kabelka coś mogę kombinować czy najpierw kabel

Opublikowano

Bez logów a tym samym bez kabla, nic nie zrobisz.

Choć jest jedno wyjście, jak nie masz kabla a śpieszy Ci się to daj do jakiegoś ogarniętego mechanika.

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

nie śpieszy mi się, samochodu do mechaników w ogóle nie zaprowadzam, myślałem że ogarnę to bez kabelka, nie mam go bo poprzednia drezyna to było B4 2.3 a tam to wszystko było łopatologia do zrobienia :D

Opublikowano

Po kiego kija ruszales wyregulowana sztange?????

Bez vaga ciezko stwierdzic czy nka  czy zaluzje.

Jak odepniesz wezyk od gruszki i z powrotem go zalozysz to sztanga idzie kawalek w gore???

Ustawienia sztangi daj na ori...

Opublikowano

Cos czuje ze ta regenracja zbedna byla.

Opublikowano
  • Autor

ruszałem sztangę ponieważ turbo które kupiłem było bez gruchy i sztangi i musiałem ze swojej padliny przełożyć, wężyka nie sprawdzałem, jedynie ruch ręką czy wogóle nie jest zapieczona ale rusza się, jakie są ori ustawienia sztangi w takim układzie :kox:
@edit kolego moje turbo puściło olej że zasłona była na kilosa i kupiłem używkę po regeneracji od zaufanego grupowicza :)

Edytowane przez n0rb92

Opublikowano

Ori jest farba a ile od dolu czy gory to nie wiem.

Trza by kompa w lape lub turbo na stol.

Opublikowano
  • Autor

turbo na stół raczej odpada bo jestem na stancji 200km od garażu :D no cóż widocznie muszę kupić kabelek i zrobić logi, spróbuję jeszczę ją odkręcić ze dwa obroty :D 

Opublikowano

Trzeba patrzec wysterowanie n75 na vagu i metoda prob i bledow ustawisz.

Opublikowano
  • Autor

Witam panowie ponownie, problem rozwiązany, kto by pomyślał że N75 podłączony według etki jest źle podłączony :grin:

Opublikowano

Pusc fote jak masz podłączony.

Dałes ciała zamieniejac wezyki:wink:

Opublikowano
  • Autor
Pusc fote jak masz podłączony.
Dałes ciała zamieniejac wezyki:wink:
Kolego nie dałem ciała tylko w etce jest błąd, pierwsze zdjęcie to ETKA a drugie poprawne podłączenie 73aae29ae25bee56bceb0b09f2d558f0.jpgc15a9c2dd6a95656e23122beddae054c.jpg

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.