Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Amazon Green Perl by Hiper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chciałbym w końcu przedstawić swoje auto które posiadam już prawie 3 lata.

silnik 1.8 ADR B+G

kolor LZ6M

Wyglądał tak po zakupie i wymianie przednich błotników .

WP_20150627_09_37_15_Pro.jpg

Wyposażenie typowa seria.

- 2x air bag 

-2x elektryczne szyby/ lusterka

-szyberdach

-autoalarm

No i chyba tyle :D

Aktualnie zostało zrobione :

- założony gaz

- czujniki parkowania 

- pełen fis

- poliftowe lampki podsufitki

- nowy sufit wraz z boczkami

- kierownica od a6 c5

- lampy poliftowe bixenon hella 3

- kierunki USA

- lampy tył przedlift zrobiony na USA (bardziej mi się podobają całe czerwone niż polift)

- dołożone halogeny w zderzaku

- felgi 18" RH AV

- przyciemnione szyby

- podłokietnik

- ramiona wycieraczek Vectra B

- gwint MTS

- centralny zamek + domykanie szyb i szyberdachu z pilota

- tylni zderzak na gładko

- siedzenia grzane skórzane (kubły)

- montaz klimy + poliftowy kokpit

- tylni wydech 2,5" kwas custom

- demontaż haku

- klimatyzowany schowek

- tarcze 312 przód 

Tak sądzę że to by było na tyle, ale na pewno o czymś zapomniałem :D 

W planach:

- silnik 1.8t

- pomalowanie auta

- dokładka przód na gładko 

- lusterka w kolor lub carbon 5D

- klapa USA

- air ride

- poszerzenie felg 

- wentylowane tarcze na tył 288

- android w tunel plus multi funkcja w kierownicy 

Zapewne coś jeszcze wyjdzie w trakcie :D

A tu moje auto :

IMG_20170308_152654.jpgWP_20150825_16_08_54_Pro.jpgWP_20150922_18_06_24_Pro.jpgWP_20170604_16_56_43_Pro.jpgWP_20170510_16_21_16_Pro.jpgDSCN0518.JPGDSCN0519.JPGDSCN0532.JPGDSCN0541.JPGWP_20170928_16_59_02_Pro.jpgWP_20170929_10_38_39_Pro-002.jpg

Nie czepiajcie się braku listewek w prawego boku wokół szyb, ale miałem stłuczkę nie z mojej winy i muszę dokupić :D

 

Edytowane przez Hiper

Opublikowano

wszystko spoko, ale te wlepy pasują jak świni siodło, sorry za krytykę :wink:

Opublikowano
  • Autor

krytyka jest ważna :wink:

zależy kto jak lubi, mi osobiście się podoba , aczkolwiek może nie wszystkie :decayed:

Niedługo zima, także będzie okazja zająć się odnawianiem felg i polerowaniem :naughty:

kilka fotek na szybko :thumbup1:

WP_20170929_17_50_13_Pro.jpgWP_20170929_18_05_15_Pro.jpgWP_20170929_18_08_10_Pro.jpgWP_20170929_18_09_24_Pro.jpgWP_20171013_09_15_51_Pro.jpgWP_20171013_09_22_41_Pro.jpg

Edytowane przez Hiper

Opublikowano
  • Autor

A tu podsufitka i lampka poliftowa, wyprofilowanie w podsufitce zrobione z żywicy :good:

WP_20170920_15_21_41_Pro.jpgWP_20171013_09_17_18_Pro.jpgWP_20171013_09_17_31_Pro.jpgWP_20171013_09_18_38_Pro.jpgWP_20171013_09_18_54_Pro.jpg

 

A tu hid 5000K, nie wiem czemu ale świeci jakby na zielono :eusathink:

WP_20171012_17_58_50_Pro.jpg

światło stop zrobione w miejscu przeciwmgłowych :decayed:

WP_20170929_18_10_13_Pro.jpg

Opublikowano

Przechodzi Ci przegląd normalnie?
W naszym prawie auto dopuszczone do ruchu musi posiadać światła przeciwmgłowe tylne:mysli:

Opublikowano
  • Autor

światła są ale w miejscu stopu :decayed: a przyczyną takiej przeróbki było to że nie łączył mi często prawy stop :thumbup1:

tak wyglądają teraz przeciwmgłowe:

WP_20170929_18_11_41_Pro.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam  pytanie , co myślicie żeby pomalować felgi na biało + białe lusterka ?  czy raczej zostawić je w polerce jak fabryka chciała ? :D

Opublikowano

Jakoś nie bardzo widzą mi się te białe fele i lusterka w twoim egzemplarzu :P.

Opublikowano
  • Autor

Czyli polerka :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zakończenie sezonu, dziś już będzie kręcenie gwintem na maksa w górę :grin: i założenie zimówek 15 " :sad:

19247862_189686141601851_8609893982604221425_n.jpg23231149_189686284935170_6898178289969716879_n.jpg23231524_189686248268507_4257526364801383562_n.jpg23244490_189684041602061_4065893912660369536_n.jpg23376310_189684581602007_2440278238914110498_n.jpg23376408_189686334935165_7132933360329614062_n.jpg23379995_189686328268499_1842587616917469263_n.jpg23435221_189687284935070_7648253596587073236_n.jpg23472003_189683911602074_82499082430861678_n.jpg

 

Opublikowano

Zastanawia mnie jedna sprawa odnośnie świateł przeciwmgłowych. Zarówno żarówka do świateł przeciwmgłowych jak i stop to żarówki 12V 21W, więc wychodzi, że intensywność światła zależy od odbłyśnika (? nie wiem, ale tak myślę). Czy w takim razie światło stopu nie świeci z intensywnością światła przeciwmgielnego, a przeciwmgielnego nie będzie widać podczas gęstej mgły? Jak wykonałeś tę zamianę?

Opublikowano

Światła przeciwmgielne świecą tak mocno jak światła stop po naciśnięciu hamulca

Tyle że stopa nie używasz wciskając gazu do dechy 

Światła przeciwmgielne nie mogą świecić mocniej od zwykłych stopów ;-)

Opublikowano
7 minut temu, BlackHazelAudi napisał:

Światła przeciwmgielne świecą tak mocno jak światła stop po naciśnięciu hamulca

Tyle że stopa nie używasz wciskając gazu do dechy 

Światła przeciwmgielne nie mogą świecić mocniej od zwykłych stopów ;-)

No właśnie tak się nad tym zastanawiałem, bo co do prądu to jest taki sam przecież, a jednak gdy jade za kimś kto jedzie na przeciwmgłowym to szlag mnie trafia, a gdy stoję za kimś na hamulcu roboczym to już nie, ot logika :D

Opublikowano
  • Autor

Widzę nie musiałem się wypowiadać :decayed:

a zamieniłem tylko przewody w kostce od świateł, rozpinając kostkę i wyciągając kabelek, no i brak było rozwiercić otwór w prawej lampie bo był zaślepiony :D ale na szczęście była instalacja położona :D

koła już na pokładzie, niedługo będziemy jeździć jak na tym zdjęciu z poprzedniego roku :mellow:IMG_20170207_121716.jpg.cccb50ae8efde28c067d017e564ff2cd.jpg

Edytowane przez Hiper

Opublikowano
  • Autor

Zaczynamy renowacje felg , bardzo żmudna praca :decayed:

IMG_20171114_123003.jpgIMG_20171114_123009.jpg

Opublikowano

Czemu akurat ramiona do wycieraczek z VECTRA B ?

Opublikowano
  • Autor

bo miałem taką na części i całkiem fajnie leżą, tu zdjęcie : WP_20171013_09_16_06_Pro.jpg

Opublikowano

Bez przerabiania? Pióra identycznej wielkości?

Opublikowano
  • Autor

bez , tylko ja akurat mam dwa prawe, bo bardziej dolegały do szyby :) a jedno pióro jest krótsze, ale nie pamiętam ile ;)

tak to wygląda od środka :

WP_20171013_09_19_19_Pro.jpg

Edytowane przez Hiper

Opublikowano

Ładnie to wygląda teraz wstawiaj Klimę i zmień środkowy tunel. Mega odmłodzi autko w wewnatrz :) a no i kratki z polifta ładuj :)  sam zobaczysz efekt jak założysz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.