Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrna B7 1.8t Full S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim! :hi:

Jako nowy posiadacz a4 za razem amator pochwalę się co udało mi się dorwać i jakie mam plany na przyszłość ;) liczę, że jako "starzy wyjadacze" wiecie to i owo, więc będzie mi miło korzystać z waszej pomocy.

B7 1.8T BFB manual

Przebieg: 120kkm

Pełen pakiet S-line razem z zawieszeniem, RNS-E, czujniki parkowania, zmierzchu, deszczu, bixy, kolorowy fis, felgi alu 17``, fotele pół skóra, dwustrefowa klima, wsteczne fotochrom.

 

Niestety już nie moja.

 

20171014_161838.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

20171014_161821.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

20171014_161858.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

20171014_161911.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

20171014_161924.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

20171007_071610.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

20171007_072041.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

20171014_161738.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

20171014_161749.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

 

W planach mam:

  • *Zmiana grilla rs
  • *Obramowanie grilla z chrom na czarny - jest
  • *Lampy przyciemnić od środka "black tube" - jest
  • *Przyciemnić tylne szyby - jest
  • *kierownica przycięty dół
  • *Zmiana dyfuzora na taki z kratką jak w s4
  • *Dokładka cupry
  • *czarny dach
  • *felgi rotor 18``/od s5 w sumie się zobaczy

Podniesienie mocy o ile ogarnę awd czyli standard:

  • *Sztywny tip
  • *Turbina k04/k03s/hybryda
  • *FMIC
  • *dp i przelot baq garage
  • *wysoko wydajne wtryski 420cc+
  • *wydajniejsze hamulce
  • *wydajniejsza pompa paliwa
  • *kute korby
  • *soft

 

Na razie tyle :D zobaczę z czasem co wyjdzie.

 

71109930_1248576321994093_216278756136845312_n.jpg

71915865_1120415504833286_3059854282149855232_n.jpg

70146294_379180456356588_6271284484230873088_n.jpg

Oryginalne zaciski wypiaskowane i pomalowane.

Edytowane przez graal15

Opublikowano

Auto super. Kolorek mega mi się widzi, zazdroszczę!
Silnik <3 I przebieg jeśli autentyczny to kozak :whistling:
Środek wygląda na tą chwilę 100% jak u mnie! :decayed:
Plany na +!!!

Działaj i będę obserwował efekty!

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Cześć,

extra a4, jakby miała quattro to już w ogóle byłaby bajka :)

miłego modzenia aczkolwiek taki dyfuzor z kratką jest od rs4 nie od s4. Jak już chcesz wrzucić wg mnie lepiej ten od s4 :)

Pozdr

Opublikowano
  • Autor

Dzieki!

Przebiegu jestem pewny :P dzieki vin widać  jak mało było przejechane w niemczech + mam tuvy :) Poza malowanym nadkolem wszystko ori w super stanie. Quattro było by fajne ale nie można mieć wszystkiego ;). Jak tylko kasy trochę wpadnie to biorę się do roboty.

Opublikowano

Bardzo ładny sedan i całkiem dobrze wyposażony. Będę śledził bo plany też całkiem fajne ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Ciągłe przekładanie "na potem" jednak nie było dobrym pomysłem :P dawno mnie tutaj nie było.

Plany były ambitne, ale ustabilizowanie życia ważniejsze.

W każdym razie zaraz po kupnie wleciała wymiana oleju, filtrów, nabita klima.. standard pakiet + czyszczenie smoka

Spoiler

23469391_10212735045465892_1441930690_o.jpg23484578_10212735043185835_1971740225_o.jpg

Spoiler

23484574_10212735043945854_1152537394_o.jpg23484740_10212735043385840_576630192_o.jpg23484828_10212735043265837_1476408816_o.jpg

Dalej przyciemnienie szyb i lampy full black:

Spoiler

69098969_894546700906207_7101728106108420096_n.jpg68373138_378857353014375_74452021125578752_n.jpg

Spoiler

30723792_779958028879756_1377024153558712320_n.jpg30728065_779958005546425_4571316718869151744_n.jpg

Zima się zbliżała więc sobie odnowiłem stalówki :)

Spoiler

23415405_709166759292217_8784979669787611558_o.jpg23467272_709166755958884_587115660151479826_o.jpg23467416_709166752625551_8819851204901623814_o.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez graal15

Opublikowano

2 lata to spora przerwa?

Ogólnie autko fajne?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze dociski wypiaskowane i pomalowane na czerwono ?

Zdjęcia dorzucę innym razem.

Aaaa i za tydzień polerka :)

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Adam87 napisał:

2 lata to spora przerwa?

Ogólnie autko fajne?

Tylko zalewałem i jeździłem ?

Opublikowano

Czyli tak jak każdy wymaga od autka... lać i jechać?

Jakieś feleczki też masz w planach??

Opublikowano
  • Autor

Aluski takie same jak przy kupnie :P tylko pomalowane na tytan mat. 

Ogólnie jeszcze mam dokładkę cupry w domu, chciałem chrom okleić na czarno i dyfuzor zmienić na a la rs + chip, ale stwierdziłem, że wolę oszczędzić i kupić nowe auto :)

 

Opublikowano

Czyli B7 na sell.. szkoda...

To jakie auto w planach???

Opublikowano
  • Autor

Zdecydowanie S4 b8.5. Jeszcze jak by się udało dorwać białą ?

Wierzę, że moja obecna perełka trafi w dobre ręce ?

edit. jednak jeszcze zostanę przy b7 o ile quattro wejdzie

Edytowane przez graal15

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

"Zaryzykowałem" i postanowiłem sprawdzić plasti lak. A oto efekty:

71531592_393709701570331_8600730593593917440_n.jpg

71697798_2501273316620540_8317989297315643392_n.jpg

71082515_910359679337688_1726708266106355712_n.jpg

Chromy pomalowane na czarny mat. Z tyłu mi się spodobał znaczek z wypełnieniem więc tak sobie zostawiłem ?

Za tydzień będę robił dach na czarno, a jak dobrze pójdzie to całą resztę karoserii na białą perłę.

Opublikowano

Odważnie z malowaniem całości. Powodzenia.

Opublikowano

Wręcz bardzo odważnie.

Jaki koszt całości???

Opublikowano
  • Autor

Na chromy 50zł sama guma. 

Edit. Żeby to miało ręce i nogi wypada użyć więcej plasti dipu. Efekty metalizer/ glossifiler to dodatkowe warstwy. Im więcej tym łatwiej później ściągnąć. Całe auto może wyjść ~1000zł+ dla bardzo dobrego efektu i zrywania gumy w jednym kawałku. Można użyć mniej (wyjdzie te 600-700zł) i efekt też będzie dobry tylko będzie się zrywało jak tandetną jednorazówkę- też zejdzie i na upartego też w jednym kawałku tylko trzeba wolniej z wyczuciem.

Póki nie załatwię sprężarki nie będę się brał za całość, bo bez niej potrzebowałbym z 40-50 puszek, więc było by to trochę uporczywe :P

Edytowane przez graal15
doprecyzowanie ceny

Opublikowano

To się szykuje robota cych fuch Panie Majster :lol: no ale powodzenia!

Opublikowano

To jeszcze trzeba majstra oberzeć jak maluje, żeby było wiadomo co i jak:lol1:

Opublikowano
  • Autor

Pany będzie bardzo dobra robota :D tylko puszkami jak dłubaj stajl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.