Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czym doczyścić brudzące części?


Adam Skierniewice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

To mój pierwszy post , więc w razie złego pytania czy niewłaściwej kategorii proszę o wieści. Szukałem już podobnego postu, ale nie znalazłem. Chodzi o doczyszczenie brudzących elementów w Audi A4 B6 Avant z 2002 r. Kupiłem go od handlarza i dopiero po jakimś czasie zorientowałem się, że jemioł dla lepszego wyglądu czymś posmarował elementy takie jak boczki w drzwiach czy kierownicę. I po dłużej jeździe od ciepła brudzi to cholernie i ręce i ubrania. Próbowałem doczyścić ciepłą wodą, bo nie chciałem użyć czegoś co bardziej zaszkodzi niż pomoże. Jest trochę lepiej, ale nadal ręce czarne. Czym to doczyścić albo poprawić? 

Dziękuję za wszelkie propozycje!

Edytowane przez Adam Skierniewice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba oddał auto do jakiegos car spa na pranie tapicerki. Ewentualnie zadzwoń do tego "jemioła" i spytaj czym to zrobił - będzie łatwiej coś wymyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj ciepłą wodą z ludwikiem albo środkiem typu APC w mocniejszym stężeniu, a później wilgotną szmatką żeby smug nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli plastikowe nakładki na bokach masz czarne to możesz delikatnie zeskrobać ( tylko nie nożem bo porysujesz) po oczyszczeniu z tej niby gumy będziesz miał czarny plastik.  A co do kiery to mycie może ją odbarwić a wtedy to obszycie u kolegi  reggi. 

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi, dopiero teraz mogłem usiąść przed komputerem. Oczywiście brudzą plastiki, tapicerka jest ok. Jutro spróbuję wszystkich sposobów, zaczynając od tych najmniej inwazyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...