Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najmłodsi uczestnicy zlotu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawidek jedzie - coś tam mówił ostatnio że nie odpuści bo musi miec wszystkie identyfikatory :polew: ( po tatusiu ) :polew:

i prawidlowo :decayed::good:

Opublikowano

moja córeczka ma 1 rok i 2 mis :naughty: i diabełek z niej straszny :evil:

:naughty: nie ma to jak zimowe długie wieczory :gwizdanie:

moja ma tyle samo :cool1:

Opublikowano

moja córeczka ma 1 rok i 2 mis :naughty: i diabełek z niej straszny :evil:

:naughty: nie ma to jak zimowe długie wieczory :gwizdanie:

moja ma tyle samo :cool1:

no czasem bardzo długie :naughty:

a bierzecie Ją na zlot??

Opublikowano

a bierzecie Ją na zlot??

Na tą chwilę nie, ale do zlotu może się jeszcze sporo zmienić :cool1:

Opublikowano

a bierzecie Ją na zlot??

Na tą chwilę nie, ale do zlotu może się jeszcze sporo zmienić :cool1:

nie rób scen zabierać nie gadać :gwizdanie:

Opublikowano

a bierzecie Ją na zlot??

Na tą chwilę nie, ale do zlotu może się jeszcze sporo zmienić :cool1:

Jarko to już drugi raz jak chcecie biednego dzieciaka w domu zostawić :angry: jeszcze raz i będziesz władcą postów :decayed:

Opublikowano

a bierzecie Ją na zlot??

Na tą chwilę nie, ale do zlotu może się jeszcze sporo zmienić :cool1:

Jarko to już drugi raz jak chcecie biednego dzieciaka w domu zostawić :angry: jeszcze raz i będziesz władcą postów :decayed:

albo kto wie czy jakiegoś gacha sobie nie przyprowadzi :evil:

Opublikowano

A mój ma 15 lat i juz nie bardzo chce ze mną jeździć,

nawet o przejażdżce w oniakowej B7 w Kaletce już zapomniał i teraz tylko skuter i skuter, sił normalnie już nie mam :decayed:

Opublikowano

A mój ma 15 lat i juz nie bardzo chce ze mną jeździć,

nawet o przejażdżce w oniakowej B7 w Kaletce już zapomniał i teraz tylko skuter i skuter, sił normalnie już nie mam :decayed:

To kup wreszcie ten skuter :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 12:29_________________________________________________

albo kto wie czy jakiegoś gacha sobie nie przyprowadzi :evil:

Ja jej dam gacha :rant:

Opublikowano

A mój ma 15 lat i juz nie bardzo chce ze mną jeździć,

nawet o przejażdżce w oniakowej B7 w Kaletce już zapomniał i teraz tylko skuter i skuter, sił normalnie już nie mam :decayed:

Poczekaj jeszcze troche, jak kupi ścigacza, to zapomiesz że masz syna :>...

Opublikowano

a ile dzieciaczków będzie poniżej roczku? :mysli:

Opublikowano

moja Julcia ma 2 latka i ciagle myslimy czy ja brac czy nie :>

nie róbcie scen moją Julka ma 1 rok i 2 mies i ją bierzemy bez dwóch zdań :good:

Opublikowano

My Anetki nie bierzemy :gwizdanie:

Opublikowano

My Anetki nie bierzemy :gwizdanie:

że tak powiem jej strata :gwizdanie: wygodni rodzice :evil:

Opublikowano

My Anetki nie bierzemy :gwizdanie:

że tak powiem jej strata :gwizdanie: wygodni rodzice :evil:

:tongue4:

a tak serio to nie chcę jej męczyć długą podróżą, poza tym zaczyna powoli ząbkować i jest straszną marudą :(

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy ile przybędzie malców 9 miesięcy po zlocie... :tongue4::naughty:

Opublikowano

Zobaczymy ile przybędzie malców 9 miesięcy po zlocie... :tongue4::naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: dobre, dobre :polew: :polew:

Opublikowano

Zobaczymy ile przybędzie malców 9 miesięcy po zlocie... :tongue4::naughty:

no ciekawe,ja juz ze swoim malcem przyjadę :mysli::notworthy:
Opublikowano

Zobaczymy ile przybędzie malców 9 miesięcy po zlocie... :tongue4::naughty:

:mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.