Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 TDI PD] Plastikowa rurka oleju ciągle wypada.


Stromper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Scrollowałem trochę forum w poszukiwaniu info, lecz nie znalazłem odpowiednich rzeczy, więc zakładam nówkę.

Samochód Audi A4 B6 1.9 TDI.

Problem wygląda tak, że poprzednia rurka bagnetu oleju pękła, więc wymieniłem na jakiś zamiennik.

Ów zamiennik po jakimś czasie zaczął spadać, wyskakiwać razem z bagnetem przy sprawdzaniu poziomu oleju.

Zmieniłem po jakimś czasie na oryginał kupiony w ASO i problem jest cały czas ten sam...

Rurka spada, po jakimś czasie, mimo porządnego dociskania, olej wyrzuca górą... Próbowałem pod różnymi kątami ją wciskać i cały czas efekt jest ten sam.

Macie Panowie jakieś porady na to? Czy to na jakimś silikonie usadowić, czy może są jakieś stalowe zamienniki jak to w normalnych samochodach bywa...?

Bo według mnie to jest po prostu śmieszne, żeby montować plastik, który w dodatku co chwilę wyskakuje...

Proszę o porady bo już nie mam pomysłów i cierpliwości do ciągłego, codziennego dociskania przed każdą jazdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba naprawdę mocno docisnąć żeby się rurka zatrzasnęła. Nie bój się użyć trochę siły, możesz nawet gumowym młotkiem spróbować dobić, żeby wskoczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...