Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwnie ciężko pali, ale odpala za każdym razem


mass143

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, po małych problemach z egr'em męczy mnie jeszcze jedna kwestia :grin: niby to nie przeszkadza ale raczej nie tak powinno być. Auto dziwnie ciężko pali, ująłem to na filmie.
Akumulator roczny, Varta 80Ah, jaki prąd rozruchowy nie wiem, mogę sprawdzić rano:) 
Dla porównania 1.9 tdi pd odpala "na dotyk" nawet po kilkutygodniowym postoju:P

 

Edytowane przez mass143
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mass143 napisał:

Cześć, po małych problemach z egr'em męczy mnie jeszcze jedna kwestia :grin: niby to nie przeszkadza ale raczej nie tak powinno być. Auto dziwnie ciężko pali, ująłem to na filmie.
Akumulator roczny, Varta 80Ah, jaki prąd rozruchowy nie wiem, mogę sprawdzić rano:) 
Dla porównania 1.9 tdi pd odpala "na dotyk" nawet po kilkutygodniowym postoju:P

 

Jak dla mnie to nie ma się do czego przyczepić, gdyby Ci obroty skakaly po odpaleniu to owszem. Może po prostu trafiłeś na zły aku, lub za mały rozruch ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz drugi , dobry aku równolegle do tego co masz w aucie ( tylko jak najkrótszymi i grubymi jak mały palec kablami :decayed:

i po próbie odpalenia będziesz wiedział czy to wina baterii :hi:

A tak na słuch to wydaje mi się że rozrusznik do roboty bo trochę za głośno chechła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1z jeszcze lepiej palił, tutaj tak to jest skonstruowane że nie może odpalać na jeb jak stare 1zety bez dwumasy, dochodzi naturalne zużycie i efekt jak na filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie chodzi mi o to, że słabo czy głośno kręci tylko musi długo kręcić;P kilka obrotów silnika zanim odpali, a nie jak stary tdi "na dotknięcie" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...