Treść opublikowana przez Kefiro
-
Znikający kierunkowskaz tylni prawy
Hak masz? Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
-
Interfejs iVAG V-scan Android
Tablecie Dell venue 8 cali na uchwyt pod szybę i nic lepszego do logów Vcdsem nie ma?
-
Dziwnie ciężko pali, ale odpala za każdym razem
1z jeszcze lepiej palił, tutaj tak to jest skonstruowane że nie może odpalać na jeb jak stare 1zety bez dwumasy, dochodzi naturalne zużycie i efekt jak na filmie.
-
[B6 AWX] Włącza się wentylator po zgaszeniu auta.
Błędy w climatronic jakieś może masz?
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Ktoś ma numer uszczelki gumowej do tej pompy?
-
[ALL TDI PD] Pianka wygłuszająca silnik
Panowie, jest różnica. Dziękuję ślicznie
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
To mogą być przeguby, może też być koło dwumasowe, i może też być pompowtrysk. Najlepiej dać przejechać się komuś kto się naprawdę zna, wtedy zaoszczędzisz niepotrzebnych wydatków.
-
Kodowanie sterowników po SWAP Multi ośka -> 6bieg manual Quattro
Dziwi mnie twój niepasujący bak skoro niejednokrotnie zakładałem komplet quattro od b6 3.0 do b7 1.8t i wszystko pasowało
-
Wsad do 1.9TDi 130km AWX na 170km
Daj numer sterownika, coś Ci ogarnę i dajcie już spokój z tymi dyskusjami o spalonych tłokach bo każdy który tak pisze nie ma pojęcia o zasadzie działania edc15, poza tym to passat przyjmuje wszystko. Miałem takiego 400tys dowalone koksu i jeszcze 200000 przelatał i tłoków niespalilo
-
Audi a4 b7 1.9 tdi 2008 r tak na 150 koni
Zrobiłem sobie teraz taką w kombi, jest bajka tyle że zaczyna brakować 6 biegu, na dniach podjadę na hamownie ale mój tyłek i wartości w ogranicznikach celują w 150 ps i naprawdę już mógłbym nią jeździć.
-
[B6 AWX] Wymiana dwumasy na jednomas
To Tylko Ty tak potrafisz. Lepiej przyznaj gdzie kupiłeś auto? Żegnam i kończę dyskusje bo z i się nie dyskutuje...
-
[B6 ALT] Czy błąd 17947 może być związany z czujnikiem umieszczonym pod pedałem sprzęgła ?
Jeden przewód do masy czujników drugi do sterownika silnika i smiga
-
Interfejs iVAG V-scan Android
Za dwie stówy to spokojnie vcdsa po polsku się ogarnie
-
[A4 B5] AFN - Blędy w skrzyni
Trzeba od nowa wgrać epprom i flasha i w 90%przypadkow jest ok
-
Zmiana mil na km
Bez problemu zrobisz to vcdsem
-
[INNE] [A3 8P] Problem z kalibracją ESP/wspomagania
Wiki Ross tech, tam masz opisane, kręcić kierownica w lewo prawo trzymać po 10sekund, na pewno znajdziesz
-
Interfejs + Laptop czy Skaner ?
Mój zestaw do vaga to Dell venue 8 +vcds pl+ vag can pro. Dell ma 2 lata a bateria 6h trzyma. Komplet wychodzi z 900zl
-
Vag can pro klon
Zależnie od wersji da się, mi w każdym razie działa
-
[B6 AWX] Drgania silnika, głośna praca
W kombi jest w bagażniku, pod podłogą
- deleted
-
[B6 AWX] Przerywa po odpaleniu jak by się zapowietrzał
Te pompy są zamienne także to raczej nie ich wina chyba że obydwie zużyte
-
deleted
To zaworek sterujący geometrią turbiny lub egrem
-
[B6 TDI PD] Plastikowa rurka oleju ciągle wypada.
Sprawdź czy nie zostały ci resztki poprzedniej rurki
-
[B7 BRB] Szarpanie
Zaraz po odpaleniu silnika świece żarowe grzeją jeszcze przez jakiś czas, więc jeśli któraś jest spalona to może mieć to wpływ na pracę silnika.
-
deleted
Które to czujniki ciśnienia?