Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kefiro

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kefiro

  1. Hak masz? Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  2. Tablecie Dell venue 8 cali na uchwyt pod szybę i nic lepszego do logów Vcdsem nie ma?
  3. 1z jeszcze lepiej palił, tutaj tak to jest skonstruowane że nie może odpalać na jeb jak stare 1zety bez dwumasy, dochodzi naturalne zużycie i efekt jak na filmie.
  4. Błędy w climatronic jakieś może masz?
  5. Ktoś ma numer uszczelki gumowej do tej pompy?
  6. Panowie, jest różnica. Dziękuję ślicznie
  7. To mogą być przeguby, może też być koło dwumasowe, i może też być pompowtrysk. Najlepiej dać przejechać się komuś kto się naprawdę zna, wtedy zaoszczędzisz niepotrzebnych wydatków.
  8. Dziwi mnie twój niepasujący bak skoro niejednokrotnie zakładałem komplet quattro od b6 3.0 do b7 1.8t i wszystko pasowało
  9. Daj numer sterownika, coś Ci ogarnę i dajcie już spokój z tymi dyskusjami o spalonych tłokach bo każdy który tak pisze nie ma pojęcia o zasadzie działania edc15, poza tym to passat przyjmuje wszystko. Miałem takiego 400tys dowalone koksu i jeszcze 200000 przelatał i tłoków niespalilo
  10. Zrobiłem sobie teraz taką w kombi, jest bajka tyle że zaczyna brakować 6 biegu, na dniach podjadę na hamownie ale mój tyłek i wartości w ogranicznikach celują w 150 ps i naprawdę już mógłbym nią jeździć.
  11. To Tylko Ty tak potrafisz. Lepiej przyznaj gdzie kupiłeś auto? Żegnam i kończę dyskusje bo z i się nie dyskutuje...
  12. Za dwie stówy to spokojnie vcdsa po polsku się ogarnie
  13. Trzeba od nowa wgrać epprom i flasha i w 90%przypadkow jest ok
  14. Bez problemu zrobisz to vcdsem
  15. Wiki Ross tech, tam masz opisane, kręcić kierownica w lewo prawo trzymać po 10sekund, na pewno znajdziesz
  16. Mój zestaw do vaga to Dell venue 8 +vcds pl+ vag can pro. Dell ma 2 lata a bateria 6h trzyma. Komplet wychodzi z 900zl
  17. Zależnie od wersji da się, mi w każdym razie działa
  18. W kombi jest w bagażniku, pod podłogą
  19. Kefiro odpowiedział(a) na karmiwallan temat w 1.9TDI
    Pewnie ten od EGR
  20. Te pompy są zamienne także to raczej nie ich wina chyba że obydwie zużyte
  21. Kefiro odpowiedział(a) na karmiwallan temat w 1.9TDI
    To zaworek sterujący geometrią turbiny lub egrem
  22. Sprawdź czy nie zostały ci resztki poprzedniej rurki
  23. Kefiro odpowiedział(a) na kecaj50 temat w 1.9TDI
    Zaraz po odpaleniu silnika świece żarowe grzeją jeszcze przez jakiś czas, więc jeśli któraś jest spalona to może mieć to wpływ na pracę silnika.
  24. Kefiro odpowiedział(a) na karmiwallan temat w 1.9TDI
    Które to czujniki ciśnienia?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.