Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka ręczna - mężczyzn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wallbash:

znowu te buty

Opublikowano

no i żabojady obroniły tytuł, mecz :kox:

Opublikowano

Francja :notworthy:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
niestety obawiam się,że po euro 2012 w PN-nie dostaniemy szansy na organizację "takiej" imprezy...

więcej wiary w ludzi :wink4:

:bag:

Opublikowano

Artur-ja wierzę w ludzi-nie wiem natomiast,czy inni zaufają naszym władzą...sam zobacz co się dzieję przed ME w PN :wallbash:

Opublikowano

Artur-ja wierzę w ludzi-nie wiem natomiast,czy inni zaufają naszym władzą...sam zobacz co się dzieję przed ME w PN :wallbash:

szkoda gadać :facepalm:

ten naród jest "chory"

Opublikowano

Artur-ja wierzę w ludzi-nie wiem natomiast,czy inni zaufają naszym władzą...sam zobacz co się dzieję przed ME w PN :wallbash:

szkoda gadać :facepalm:

ten naród jest "chory"

pożyjemy-zobaczymy :gwizdanie: :wink4:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W styczniu turniej jest w Serbii ... dlaczego niby PL nie mieli by dostać ... :mysli:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

W styczniu turniej jest w Serbii

Odgrzebuje kotleta bo napewno są tu kibice szczypiorniaka :kox:

No i niestety przegrywamy z gospodarzami na otwarcie turnieju, ciężko oglądało się ten mecz :disgust:

Brakuje kilku czołowych zawodników i niestety widać to w grze naszej kadry :thumbdown:

Oby w następnych meczach było lepiej :good:

Opublikowano

Miejmy nadzieję, że się podniosą i zwyciężą kolejne mecze. Oby dotarli do czołowej czwórki... :mysli::kox:

Opublikowano

oj oby

z całym szacunkiem dla Wicharego ale brak S Szmala negatywnie działa na drużynę

Opublikowano

Miejmy nadzieję, że się podniosą i zwyciężą kolejne mecze. Oby dotarli do czołowej czwórki... :mysli::kox:

Byłoby super ale realnie patrząc i oglądając grę innych drużyn to jest to mało realne, chyba, że dzisiaj coś się odmieni w grze naszych zawodników na co też liczę :good:

oj oby

z całym szacunkiem dla Wicharego ale brak S Szmala negatywnie działa na drużynę

Wichary ostatnio nawet dobrze bronił :good: ale masz rację to nie to co Szmal :chytry:

Opublikowano

oj oby

z całym szacunkiem dla Wicharego ale brak S Szmala negatywnie działa na drużynę

Nie tylko brak Szmala jest widoczny... :kwasny:
Opublikowano

oj oby

z całym szacunkiem dla Wicharego ale brak S Szmala negatywnie działa na drużynę

Nie tylko brak Szmala jest widoczny... :kwasny:

masz rację

ale miałem bardziej na myśli nie tyle brak umiejętności Wicharego

co morale drużyny na wskutek braku Szmala...

Opublikowano

Trzebaby było zmienić tytuł wątku ME pokazali nasi dziś kawał dobrego szczypiorniaka brawo :oklaski: w czwartek pokonają dunów i awansują dalej :>

Opublikowano

Trzebaby było zmienić tytuł wątku ME pokazali nasi dziś kawał dobrego szczypiorniaka brawo :oklaski: w czwartek pokonają dunów i awansują dalej :>

Już awansują,muszą pokonać DENmarków a Ci z kolei muszą dziś pokonać serbów tak by każdy miał po 2 pkt...

Opublikowano

oj oby

z całym szacunkiem dla Wicharego ale brak S Szmala negatywnie działa na drużynę

Nie tylko brak Szmala jest widoczny... :kwasny:

masz rację

ale miałem bardziej na myśli nie tyle brak umiejętności Wicharego

co morale drużyny na wskutek braku Szmala...

:wink4:

Trzebaby było zmienić tytuł wątku ME pokazali nasi dziś kawał dobrego szczypiorniaka brawo :oklaski: w czwartek pokonają dunów i awansują dalej :>

Już awansują,muszą pokonać DENmarków a Ci z kolei muszą dziś pokonać serbów tak by każdy miał po 2 pkt...

Polacy awnas już mają ale Serbia idzie jak burza i niestety nie udało się wczoraj Duńczykom pokonać Serbów!

Oby ten pierwszy mecz był najsłabszym w całych mistrzostwach... :kox::good: Teraz tylko będzie lepiej! :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dla naszych ten turniej ma jasno sprecyzowany cel ... awans do Londynu lub do grupy która zagra w kwietniu o awans.[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 20:15_________________________________________________A zapomniałem chyba jest tak, że jeśli bezpośredni awans zdobędzie któraś z drużyn które zajęły miejsca 2-7 w ostatnich MŚ to Polacy jako 8 drużyna MŚ uzyska nominację do gry w turnieju kwalifikacyjnym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.