Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Czy to drogo za wymiane paska i napinacza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

800zl Czy to drgo za wymiane paska i napinacza soprzetu w 1z? Oczywiscie w cenia pasek i napinacz zamienik z intercars

Opublikowano

kolego w 400 zł powinienes sie zmiescic z robota ja za czesci pasek geytsa napinacz skf irolka skf zapłacilem 200 zł za wymiane srednio wołaja 200-300 zl ja wymieniłem sam i 200 zostało w kieszeni 800 to ładne zdzierstwo.

Opublikowano
  • Autor

kolego w 400 zł powinienes sie zmiescic z robota ja za czesci pasek geytsa napinacz skf irolka skf zapłacilem 200 zł za wymiane srednio wołaja 200-300 zl ja wymieniłem sam i 200 zostało w kieszeni 800 to ładne zdzierstwo.

Tak myslalem pojechalem na diagnostyke bo mi cos szuralo i tarlo no i tak mi powiedzieli

Opublikowano

Zawsze jak będziesz naprawiać to odwiedź z trzy zakłady i wyciągnij średnią cenę.Ładne zdzierstwo 8 stów.

Opublikowano

wymieniaj jak najszybciej u mnie się skończył napinacz i pęknięty pasek niezłego bałaganu mi w elektryce narobił

Opublikowano

Zawsze jak będziesz naprawiać to odwiedź z trzy zakłady i wyciągnij średnią cenę

tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy :wink4:
Opublikowano

ja zaplacilem za pasek contitech, rolki prowadzaca i napinajaca ruville i wymiane w sumie 320zl, a do tego jeszcze gratis wymiana termostatu.. szukaj szukaj bo za 800zl to wysmialbym tego czlowieka w twarz. sam kupuj czesci, najlepiej od jakiegos pewnego uzytkownika z allegro.. wyjdzie duzo taniej[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 23:48_________________________________________________http://motoallegro.pl/item529048701_rozrzad_audi_a4_a6_passat_golf_iii_iv_1_9_tdi_hit.html

wydaje mi sie ze jak ja kupowalem to bylo tansze, okolo 170zl, ale czesci i uzytkownika polecam

Opublikowano

tak w 500zł powinienes spokojnie sie zmieścić

Opublikowano

Zawsze jak będziesz naprawiać to odwiedź z trzy zakłady i wyciągnij średnią cenę

tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy :wink4:

Jeśli chcesz to mogę podać Ci kilka namiarów na dobre warsztaty w W-wie i w bardzo przystępnej cenie.

Części też uda się załatwić taniej, jak coś :gwizdanie:

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Zawsze jak będziesz naprawiać to odwiedź z trzy zakłady i wyciągnij średnią cenę

tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy :wink4:

Jeśli chcesz to mogę podać Ci kilka namiarów na dobre warsztaty w W-wie i w bardzo przystępnej cenie.

Części też uda się załatwić taniej, jak coś :gwizdanie:

Pozdrawiam

To wysyłaj chetnie podjade ;)

Opublikowano

tylko jezeli juz gdzies cos szura z rozrzadu to lepiej znadz warsztat jezdzac autobusem... :hi:

Opublikowano
  • Autor

tylko jezeli juz gdzies cos szura z rozrzadu to lepiej znadz warsztat jezdzac autobusem... :hi:

Nie z razrządu tylko z osprzętu !!!!!!!!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.