Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie przy ruszaniu 2.0tdi 177km CGLC


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moim Audi B8 lift 2.0Tdi 177km po przejechaniu jakiś 60-80km jak auto dobrze się rozgrzeje zaczyna szarpać w ostatniej fazie puszczania sprzęgła tylko z pierwszego biegu na zimnym jest wszystko Ok wiem ze to częsty problem B8 i A6 C7 ale czy uporał się już ktoś z tym raz na zawsze ??!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpinam się pod temat. Po przejechaniu około 50 km i jazdy z 3 km w szarpie przy ruszaniu z jedynki i na całej budzie czuć drgania( jakby jechało się po koleinach lub felgi były kwadratowe  ☺) dodam tylko że dzieje się to na cieply silniku, na zimnym pracuje idealnie zero drgań, super przyspiesza nie trzęsie buda. Dodam tylko że mam do wymiany dwa górne wahacze z przodu i jestem po wymianie sworzni  dolnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2017 o 08:47, WojtekA6C7 napisał:

Witam mam problem z moim Audi B8 lift 2.0Tdi 177km po przejechaniu jakiś 60-80km jak auto dobrze się rozgrzeje zaczyna szarpać w ostatniej fazie puszczania sprzęgła tylko z pierwszego biegu na zimnym jest wszystko Ok wiem ze to częsty problem B8 i A6 C7 ale czy uporał się już ktoś z tym raz na zawsze ??!

 

Ogarnołeś temat tego szarpania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bern napisał:

Ogarnołeś temat tego szarpania

 

Kupiłem przy 120tkm szarpało ,sprzedałem przy 220 dalej szarpało nic z tym nie robiłem, momentami przestawało .Sprzedałem auto koledze i mówi ze jest dalej to samo,

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2021 o 07:29, WojtekA6C7 napisał:

Kupiłem przy 120tkm szarpało ,sprzedałem przy 220 dalej szarpało nic z tym nie robiłem, momentami przestawało .Sprzedałem auto koledze i mówi ze jest dalej to samo,

To nic nie robiłeś.Ja swoje sprzęgło jak przypalę to na jakiś czas mam spokój.Jest to trochę denerwujące ale też będę jeździł i nic nie wymieniał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem w multitroniku w A4 B8 2012. Podczas ruszania ciężko się zbiera, trzeba więcej gazu i ruszy ale z lekkim szarpnięciem, pod górkę tez ciężko podjechać. Czy coś ktoś z tym zrobił z was, czy np sprzęgło, czy raczej coś w skrzyni, mam już 200 tys zrobione, olej w skrzyni wymieniany co 60 tys. Nie spodziewałem się takich problemów, normalnie podczas jazdy raczej wszystko ok, ale ruszanie średni idzie. Miałem już wcześnie multitronika w A4 B7, miało 150 tys i żadnych problemów. 
jak możecie się podzielić informacjami, będę wdzieczny.

Edytowane przez przemograczyk
Błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...