Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] AUDI A4 2.8 V6 12V


krisV6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Przedstawiam Wam moj nowy nabytek AUDI A4 2.8 V6 24V QUATTRO.

rok produkji: 1996

kolor: srebrny metalik

Skrzynia biegów: manualna,

Pojemność skokowa: 2800 cm3

Moc: 174 KM

Rodzaj paliwa: benzyna+gaz

Liczba drzwi: 4

=====wyposażenie:======

- wspomaganie kierownicy,

- centralny zamek,

- elektryczne szyby,

- ABS,

- alufelgi 17",

- sportowy wydech,

- przyciemniane szyby,

Więcej informacji wkrotce!!!

a ponizej kilka fotek:

ce0ad89b42d29a77med.jpg

0c1a6ea3f507caf8med.jpg

481e9536bb9b5f62med.jpg

c7cf816ec8a0de3fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to, że tył Ci siedzi niżej niz przód..., to samo co u mnie :confused4:

Fajny wzór felg, ale mogły by byc rozmiar większe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wogole taki silnik w Audi?? to chyba 12 wentyli a nie 24. A furka ladna tylko faktycznie rzuca sie w oczy ta roznica wysokosci... Zle springi masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje na felach, różnicę faktycznie rzuca się w oczy jeśli chodzi o zawias.

Co do wydechu, to nie pasuje - moim zdaniem seryjny jest wystarczający, ale jak kto woli. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko kolego, ja mam taką samą a4 tzn z takim samym silnikiem tylko przód napęd, jak bywasz w toruniu to odezwij sie do mnie porównamy sobie furki, masz moje gg i nr tel 603456517 albo tu mi odpisz, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście coś ten przodzik za wysoko, może wiózł jakąś blondyne w bagażniku, i siadło :gwizdanie: , Szybki przyciemnione wyglądają ok. Aby się nie czepiali tylko. Co do halogenów to do tego zderzaka niestety ich nie zamontujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja przez całe zycie myślałem że ma 24V! 194km ma 5 zaworów na cylinder a 174 co najmniej te 4 chociaż teraz też już to wiem bo miałem okazje zobaczyć to na zywo!!!!!!!!!

Ponieważ wysiadła mi prawa głowica nie było smarowania na prawa strone wysiadł wałek rozrządu , a na dodatek przeskoczyła na pasku ! Chciałem naprawić ten silnik jeszcze ale nie mogłem dostać nigdzie glowicy do 174km!12V!!!!!!!!!! albo były do 193km 30V albo lewe strony z korkiem !!! Więc kupiłem drugi silnik od audi A8 też 174km i właśnie jestem w trakcie zmiany !!!!1

Silnk 1800 zł + robocizna 900 zł + nowy rozrząd ok 600zł i olej to jakieś 3.500tyś i to wydatek po 2 tygodniach użytkowania!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niewiem kto coś kombinował z tym silnkiem bo v-ki audi sa prawie wieczne, trzeba chciec ją uszkodzić, pozatym silnik strasznie drogo kupiłeś 1500 to max kwota, i czemu z a8 ? trzeba bylo szukac z a4 bo sa roznice! niewazne ze ma ta sama nazwe kodowa, ale i tak powodzonka w naprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie pocieszyłeś ;( też tak mi sie wydaje, ze było coś kombinowane ale poprzedni właściciel sie nie przyznaje do niczego !!!!!!! Ale przed zakupem ona naprawde pieknie chodziła cicho i równo w zyciu nie pomyslałbym że stanie się z nią coś takiego!!

Silnik byc może kupiłbym taniej ale szukałem i AAH do A4 naprawde ciżko znalezć ten który kupiłem niby jest z ksiażką serwisową ale po tym co mi sie stało i tak już nikomu nie wierze!!!!

To mowisz ,że sa az takie różnice a co moze nie pasować ?? mój mechanik mówił że bedzie wszystko niby pasowało!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...