Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.5 TDI] AVANT 1999 - podobna rakiecie:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wszyscy to wszyscy :biggrin: Zdjęcią nie bardzo bowiem robilem je kilkanaście tygodni temu dla siebie. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych sesję powtórzę. Autkiem cieszę się o sierpnia 2006. Na razie bez zarzutu, z wyjątkiem rozpieprzenia pompy paliwowej na skutek gnoju w paliwie - temat w osobnym wątku. Silnik AKN z chipem.

Z ciekawszych wynalazków - mam niedostępne jeszcze w PL żarówy H7 xtreme Philipsa. Dają 80 procent więcej światla.

Wcześniej powozilem Audi 80 B3, z tunningiem Tresera, skórą, itd.

DSCF1388.jpg

DSCF1389.jpg

DSCF1390.jpg

DSCF1387.jpg

DSCF1391.jpg

Opublikowano

Ładny Avancik :a4fan:

Opublikowano

V6 w avancie piękna sprawa :wink:

Opublikowano

No bardzo fajna furka. Moze wpadniesz na spocik do katowic przeciez oswiecim niedaleko :biggrin: :a4fan:

Opublikowano

piekny avant, własnie sobie takie felgi oryginalne kupiłem sa piękne i takie właśnie pasują do tego auta.

Opublikowano

ładna avancina

masz już obniżonego klimatronika to wywal te Symphony i zapodaj NAVi

Opublikowano

Kolor fajny i silniczek taki jak lubie.

Opublikowano

Ładny Avancik :a4fan:

Opublikowano

Fajny Avancik :)

No to jakie osiągi masz teraz po Chipie??

:a4fan:

Opublikowano
Fajny Avancik :)

No to jakie osiągi masz teraz po Chipie??

:a4fan:

Witam

Na razie chip do zbadania. Przy okazji grzebania w silniku z okazji padlej pompy paliwa magik mowi - Chipa pan ma. I tyle wiem. Musze go obejrzeć, co to, i sprawdzić.

Opublikowano

No to zapraszamy na Spota do Grodu Kraka :) furke live oglądniemy a i grono sie powiększy heh

Opublikowano

Jak bog da a zona i dzieci pozwola to jasne :lol:

I dzięki wszystkim za przyjemne oceny. W końcu auto to nie kobita, więc za komplementy się nie leje :lol:

Opublikowano

ładne :wink: wazne ze TDI :twisted:

Opublikowano

Fajniutki avancik, bo prawie identyczny jak mój (kolor, alu, itd.), nie biorąc pod uwagę silniczka i tego, że to wersja po lifcie :wink:

Opublikowano

Fajny. Prawie jak mój. Tylko dlaczego masz fajniejsze radyjko :biggrin:

Opublikowano

wit.s, ty też masz taką kierownice jak Raphal, :question: bo ja też mam taką.

Opublikowano

Witaj w rodzinie Avant i 2.5 TDI :))

Opublikowano
wit.s, ty też masz taką kierownice jak Raphal, bo ja też mam taką.

No właśnie nie. Ja mam trójramienną. I z tego co widzę chyba stołki też.

Ale za to radyjko ma znacznie fajniejsze :-)

Opublikowano

Ładna Seria :quattro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.