Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Pompowtryski od 2.0 TDI do 1.9 TDI


Czuter94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy bez problemu podejdą pompki od 2.0 tdi do mojego BKE. Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Czuter94 napisał:

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy bez problemu podejdą pompki od 2.0 tdi do mojego BKE. Z góry dziękuje za odpowiedź

Podejdą ale od 2.0 Tdi 8 zaworów . Szukaj pompek BJ od BPW , najbardziej wydajne będą :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto z pompkami od BPW będzie jeździć, ale by robiło to optymalnie to trzeba zrobić program pod te pompki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, piotrsob1 napisał:

Twoje auto z pompkami od BPW będzie jeździć, ale by robiło to optymalnie to trzeba zrobić program pod te pompki :hi:

Bipy będą chyba takie same bo BKE to też Edc16 ale będą lały raczej więcej na czasach wtrysku z mapy BKE bo mają większe otworki w rozpylaczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, danielstol napisał:

Bipy będą chyba takie same bo BKE to też Edc16 ale będą lały raczej więcej na czasach wtrysku z mapy BKE bo mają większe otworki w rozpylaczu. 

Czasy wtrysku się na starym programie się nie zmienią, lać też też nie powinny bo otworki w rozpylaczu są odpowiednio dobrane do średnicy tłoczka sekcji pompującej, a że BJ-ki są wydajniejsze to będzie wtryskiwane ok. 15% więcej paliwa niż na ori pompkach ( oczywiście poza biegiem jałowym ):hi:

Sterowanie turbiną się nie zmieni , czyli silnik będzie cierpiał na niedobór powietrza co może prowadzić do lekkiego Batorego z komina :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to juz mam zmienioną mapę. Wlasnie chodziło mi tylko o to czy nie bedzie żadnych problemów ze sterownikiem. Oczywiście po wymianie korekcja softu. 

Panowie bardzo dziękuję za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...