Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Side Assist - wyłącza się


Cytryn

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

2 dni temu zauważyłem, że ASS po kilku minutach jazdy wyłączył się i na komputerze pojawił się komunikat "ASS chwilowo niedostępny". PO ręcznym kliknięciu włącznika ASS przy lusterku działał dalej ok. To samo stało się wczoraj. W instrukcji wyczytałem, że taki komunikat może pojawić się po pojawieniu się błędu, np. niski stan naładowania akumulatora. Faktycznie ostatnio mało jeździłem samochodem, temperatury niskie, więc akumulator mógł się trochę rozładować, ale zapalał normalnie, nie zauważyłem nic co by na to wskazywało. Czy ktoś miał podobny problem? Wiem, że VCDS pokazałby pewnie konkretny błąd, ale nie mam teraz możliwości sprawdzenia, może ktoś już to przerabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, edraven napisał:

Hej

 

Jak masz problem dalej możesz do mnie podjechać to rzucę okiem.

 

Dzięki! Póki co wszystko ok, więc możliwe, że to faktycznie przez akumulator. Jeśli pojawi się znowu, napewno skorzystam z propozycji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych, a nuż ktoś będzie googlował podobny problem - nie miałem okazji jeszcze sprawdzić komputerem, ale jestem 99% pewien, że to sprawa ładowania akumulatora - postałem z 10min na zapłonie i światłach i po zapaleniu od razu błąd, że ASS niedostępne, po kilku trasach dłuższych żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...