Skocz do zawartości
IGNOROWANY

> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <


krzysiekze3

Rekomendowane odpowiedzi

Graty, że znalazłeś w kolor.  Lotki rzadko kiedy mają styrany lakier. Oprócz polerki jeszcze musisz pozbyć się starej taśmy. Wiem z własnego doświadczenia, że łatwo nie schodzi. A po świętach dla rozrywki "polowanie" na tylny zderzak w dobrych pieniądzach. Bo za s-line na 2 dziury to ładnie sobie śpiewają. 

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty, że znalazłeś w kolor.  Lotki rzadko kiedy mają styrany lakier. Oprócz polerki jeszcze musisz pozbyć się starej taśmy. Wiem z własnego doświadczenia, że łatwo nie schodzi. A po świętach dla rozrywki "polowanie" na tylny zderzak w dobrych pieniądzach. Bo za s-line na 2 dziury to ładnie sobie śpiewają. 

No 1000 trzeba liczyć w dobrym stanie ale jeśli chodzi o tył to bardziej by mi pasował od s4 [emoji1]
Po świętach będę szukał, może coś się trafi w dobrych pieniądzach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 1000 chcą za zderzak jak nowa dokładka w ASO tyle stoi. Jak będziesz cierpliwy to trafiają się nawet za 7 stówek zderzaki. O gustach się nie rozmawia, ale dla mnie s-line na 2 rury lepiej się prezentuje od s4. A Twój kolor jest stworzony pod s-lajna;)

Edytowane przez Damjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier zawitał i dostarczył kolejna cześć układanki [emoji2] Ori lotka s-line w kolorze. Stan igła, mała polerka i będzie idealnie pasować.

3fcc3c774eb0974919cdfde6069c694c.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza przymiarka po odcięciu bolców mocujących oraz po podcięciu lotki (bo jest z B7)
Myśle, ze na wiosnę siądzie idealnie [emoji2]
7f5d52f5f1f688d9414bd12fc9c20515.jpg

A tu bez
c6e14585fe83107bb47915f92307aaa3.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przerwie czas na aktualizację tematu :)

w Styczniu zostało zrobione:

Przy prędkości powyżej 80 km miałem drgania na kierownicy, wyważyłem ponownie koła, niestety to nie pomogło. Okazało się że zacisk nie puszczał do końca i auto cały czas delikatnie hamowało, tarcza była mega gorąca.

Nie zastanawiając się wpadł nowy zacisk i wężyk, a przy okazji łożysko.

  • łożysko lewy przód FAG
  • zacisk lewy BOSCH (0 986 473 070)

Dotarła również przednia dokładka S-Line, niestety pęknięta, lecz sprzedawca szybko się zrehabilitował i podesłał drugą :)

Listwy i dokładka poleciały do lakiernika, na dniach montaż :D Kupić pozostało krateczki i będzie całość.

 BMQ44LU.jpg

A i jeszcze szykuję się na montaż DRL w światłach drogowych :) Moduł i przełącznik kupiony. Kaju będzie montował jak już się ustawimy na termin :D 

UiCD5Un.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez krzysiekze3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dość długiej przerwie, spowodowanej wyjazdem do Holandii do pracy, autko obecnie stoi w garażu i czeka na dalsze mody i jazdę ponieważ będzie użytkowane tylko jak będziemy na urlopach w PL.

Korzystając z wolnej chwili, zaktualizowałem pierwszy post, rozpisałem co i kiedy było robione, natomiast jeśli chodzi o zdjęcia to postaram się zrobić sesję w czerwcu na urlopie :D 
Przedstawiam Wam dołożony częściowo pakiet S-Line zewnętrzny, dokładka przednia, listwy drzwiowe, a także lotka na klapie. Wpadły również nowe koncówki wydechu Ulter 90mm.

Pozdrawiam i zapraszam do oglądania :) 

IMG_2063.jpegIMG_2064.jpegIMG_2065.jpegIMG_2067.jpg

IMG_2068.jpegIMG_2777.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny masz kolor tej furki :oklasky:

P.S. Taki pakiecik S-line, jak to wychodzi kpl. z lakierowaniem? 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 22:36, dayd_4 napisał:

Bardzo ładny masz kolor tej furki :oklasky:

P.S. Taki pakiecik S-line, jak to wychodzi kpl. z lakierowaniem? 

Pozdr.

1. Około 500 za listwy Ori drzwi S-line z lakierowaniem

2. Dokladka zamiennik z Allegro ale pasuje i dobrze się montuje 270 + 150 lakierowanie (mi jedna przyszła pęknięta, to sprzedawca wysłał drugą, sprawną sprzedałem a pęknięta pospawalem i założyłem do siebie, nie ma ani śladu.

3. Lotka S-line w kolor kupiona 420 zł 

W dniu 12.05.2019 o 12:15, Miras95 napisał:

Gdzie kupowałeś dokładkę zderzaka ? 

Allegro, zamiennik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krzysiekze3 napisał:

Allegro, zamiennik ?

Jakieś dobrej jakości czy pęka w rękach ?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Miras95 napisał:

Jakieś dobrej jakości czy pęka w rękach ?  :)

Jakości uważam, że jest bardzo dobrej :) Słabo zabezpieczyli przesyłkę i podczas transportu mi kurier uszkodził, a poza tym nic się nie dzieje. Przy zakładaniu trochę go wyginałem i siedzi cały :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten zamiennik z allegro. Siedzi od roku i nic sie z tym nie dzieje :D Dopasowana jak ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...