Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 S-Line V6 Mopka


Mopek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki za dywagacje na temat mojego pakietu s-line :D. Auto jeździ prosto i robi dwa ślady. A to ze miała przeorany cały bok (co widziałem na zdjęciach) to mnie nie rusza i wnosikuje ze dlatego nie ma dolnych listew i dokładki z tylu bo zderzak tez oberwał pewnie. :) auto jest wiekowe także mógł mieć przygodę. Było lakierowane ale wnęki , komora silnika, bagażnik oryginał. A jak oglądałem golfy 6 2010r+ co miały zacieki i szpachle na słupkach drzwi to jednak jest różnica.

Pakiet ślinę sobie dokompletuje i będzie dobrze. Ale wszystko na spokojnie. Dużo wydatków mam zaplanowanych na 2018 także będą ograniczone mody :)

Co do ubezpieczenia to jest z minicasco uwzględniające tylko szkody jak auto stoi i szkodę całkowita + kradzież na czym mi najbardziej zależało.

W każdym razie autko jeździ. Jakoś na dniach jedzie na wymianę i płukanie układu chłodzenia. Już koło wstępnie na lato wybrane. Będzie zwykle 18” S-line, te których podrob jest więcej niż oryginałów ale nie słoneczniki. Moje stare felgi które sprzedałem kumplowi i je odkupie teraz. Budżet na lato będzie ograniczony i dlatego takie budżetowe koło. Ale na zimę przyszła kupię na nie oponki i będą na pakiet zimowy. A na 2019r już wleci 19”. Najprawdopodobniej rotory. Dodatkowo sprężyny eibacha wpadną po zimie i to będzie na tyle na razie.

Oczywiście będę pisał w temacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały mod ale cieszy [emoji4]

 

fd797084d1057c4cd581b2f535062fb3.jpg834c316646c18f8b83621623f06a7847.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

PS. Wie ktoś może czy się da zmienić ten pomarańczowy kierunkowskaz w reflektorze na biały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 
PS. Wie ktoś może czy się da zmienić ten pomarańczowy kierunkowskaz w reflektorze na biały?


Da sie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mopek napisał:

PS. Wie ktoś może czy się da zmienić ten pomarańczowy kierunkowskaz w reflektorze na biały?

Rozklejasz reflektor i usuwasz pomarańczowe szkiełko. Ale wtedy do żółtych halo nie będą pasowały. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie masz usa + zolte halo :P Lepiej wyglada taka „dyskoteka” :D

3b788b8db6aea61378aa3066f2bbac86.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze ładnie się prezentują się te kierunki. Właśnie liczyłem ze może da się to ogarnąć bez rozklejania lamp. Ale tak jak podejrzewałem trzeba to zrobić.

Mam jeszcze inny temat. Wczoraj tankowałem do pełna i stan licznika jest taki jak poniżej. Zasięg tez nie zachwyca. Tydzień temu tez tankowałem do pełna i chociaż doszło do tej przedostatniej kreski i zasięg pokazywało ponad 750km. Teraz nawet nie doszła wskazówka do tej przedostatniej kreski. Błędów na kompie nie ma. Jakieś pomysły? Ktoś miał taki sam problem?


e1e900552dd3425ad51399cb00d70301.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do swiatel USA, to 5 min w vcds z kodowaniem i masz. To nie b6, ze trzeba rozklejac :)

Co do baku to moze plywak? :mysli:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie podobny problem z bakiem, też po zatankowaniu na full wskazówka pokazywała 3/4. U mnie przyczyną był gdzieś przyblokowany pływak. A dokładnie jeden z pływaków bo mam Quattro ;) Udało mi się to naprawić... przypadkiem :D Wciskając węża do baku, w celu spuszczenie paliwa i dobrania się do problemu, coś tam musiałem poruszać, odblokować i do dziś działa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

888837ea4b13cc3f250140b66a7dbd8c.jpg

Jakiś tam element układanki czeka na wiosnę. :3




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według producenta -35mm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie było tak:
093d26f58745f1b8f86641911352e13c.jpg
Później przestało w ogóle świecić

Troszkę zabawy:

7731b653d5601613984313d65e3c2494.jpg

I efekt taki:
8d9789156625235d167a41f8da586053.jpg
5536332f1820870d22afa691cf701ff9.jpg

Oczywiście bez druciarstwa wymienione od razu dwa zarniki. :-)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągałeś zderzak do wymiany żarników? U siebie wymieniałem 2 tyg temu i bez problemu bez demontażu zderzaka się obyło. [emoji6]

Wysłane z galaxy s7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było opcji wyciagnięcia bez ściągnięcia zderzaka. Nie mogłem ostatniej śruby przy błotnikach odkręcić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było opcji wyciagnięcia bez ściągnięcia zderzaka. Nie mogłem ostatniej śruby przy błotnikach odkręcić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale lamp nie trzeba wyciągać. No chyba ze zalezy jaki silnik??? Ja mam 2.0 BRD i udało mi się wymienić. Z jednej strony wyciągasz obudowe filtra powietrza a z drugiej popuszczasz zbiorniczek wspomagania-odchylasz i dostęp trudny-ale jest.

Wysłane z galaxy s7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie było kiepsko z dostępem. Wolałem wyjąc lampy niz bawić się niewiadomo ile i jeszcze przy okazji zarniki przy wkładaniu rozwalić [emoji4]

 

Przyszedł w końcu prezent dla audi Co ciekawe ode mnie dostała tylko zestaw colourlocka a cała reszta od mojej dziewczyny

Przyznam, ze wiedziałem co będzie w środku ale nie wypływa to na poziom szczęścia jakiego doznałem. [emoji3]

 

23954fe3021da60eb5e464c66c0f1cde.jpg

bb183e5a29de908826e41faeebf149a8.jpg

c18072764dcdf4586f943c147f8c1eac.jpg

 

W zestawie:

Fluffy dryer

Soft 99 fusso coat

ADBL QD1

ADBL APC

ADBL interior QD

SG Back to Black

SG interior QD

Colourlock zestaw soft

ADBL Shampoo o zapachu coli

ADBL Vampire deironizer

Vasco pre wash

Jakaś fibra do wosku

Aplikator gratisowy

 

I to chyba wszystko. Czekamy na wiosnę i będzie pożądane mycie. Chyba ze jutro się uda to nawet jutro przetestujemy chociaż fusso :3

 

 

Dodatkowo postanowiłem wyczyścić sprężyny żeby przyjemniej się zakładało na wiosnę.

da113a4610319f6092a514b81ad9b56c.jpg

 

Kilka przetarć szmatka i prawie jak nowe :-)

f1ffe720060026d973bcd9c93d8c7c8b.jpg

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła na sezon letni już w garażu. Tak jak pisałem, ze będą to s-linę 18, tak tez się stało. Docelowo i tak maja być na zimę takze myśle ze spoko wybór. Troszkę brudne ale to się oczywiście ogarnie przed założeniem.

Jedna fotka na szybko

9fdcdc7306751288c67d12e5f93f608d.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Audi dostała kilka nowych gratów.

- Olej valvoline 5w40
- nowy filtr oleju
- nowy filtr paliwa
- nowy filtr powietrza
- nowy filtr kabinowy,
- nowy płyn wspomagania
- nowy płyn chłodniczy

- naprawiony wyciek płynu wspomagania
- dokładnie wyczyszczony układ chłodzenia z odkamienianiem

I co najważniejsze sprężyny H&R wjechały na autko :)

150adbac142d61061c42ecadf7f0c507.jpg9a35737147b2b1fe7a0fae2032e1c894.jpgfcf0a2dd3518ed6d31656097e8bb6007.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...