Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jakie opony letnie ?


bynionr1

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Dunlop SP SPORT MAXX TT są bezkonkurencyjne :kox:

9000 mają lepszy bieznik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również powoli przymierzam się do kupna jakiś letnich opon, tylko że w rozmiarze 235/40/18 lub 225/40/18. W moim przypadku sprawa rozstrzygnie się pomiędzy Dunlopami SP SPORT MAXX TT i SP Sport 9000.

Korzystając z okazji chciałem zapytać jaka jest różnica między SP Sport 9000 i SP Sport 9090?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michelin Pilot Sport

Ja kiedyś miałem Pilot Primacy i były super. Nie ścierały się jakoś nadmiernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yokohama C.drive lub S.drive, ewentualnie Prada

Tylko nie Parada,tym się nie da na mokrym jeździć.

Każda miękka typu GY Eagle F1, Dunlop SP 9000 czy Michelin Pilot Sport będzie się szybko zużywać,ostrzejsza jazda po zakrętach i po 20tys opony do zmiany.

Ja polecam coś średnio twardego typu Bridgestone Potenza RE 050A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yokohama C.drive lub S.drive, ewentualnie Prada

Tylko nie Parada,tym się nie da na mokrym jeździć.

Każda miękka typu GY Eagle F1, Dunlop SP 9000 czy Michelin Pilot Sport będzie się szybko zużywać,ostrzejsza jazda po zakrętach i po 20tys opony do zmiany.

Ja polecam coś średnio twardego typu Bridgestone Potenza RE 050A.

jak bedziesz jezdził jak wariat to kazda nawet inna sie zuzyje po kilkunastu tys, ale nie przesadzaj ze Dunlopy SP SPORT 9000 po 1-2 sezonach sa do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUNLOP SP SPORT 9000 - polecam :naughty:

9000 mają lepszy bieznik :naughty:

czyli standardowe odpowiedzi polecam bo takie mam i fajnie wygladaja - czy moze masz jakies porownanie do innych opon ?

do zalozyciela tematu :

jesli szukasz opon ktorych glownym atutem jest to ze ladnie wygladaja na parkingu jak auto stoi to bierz cos z bieznikiem V np wspomniany tutaj dunlop 9000

jesli szukasz dobrze spisujacych sie opon na suchym jak i na mokrym, jednak zazwyczaj drozszych i gorzej wygladajacych - to tylko opony z bieznikiem asymetrycznym, np michelin pilot sport 2, pirelli p zero rosso, continental contisportcontact 3, Dunlop SpSportMaxx TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUNLOP SP SPORT 9000 - polecam :naughty:

9000 mają lepszy bieznik :naughty:

czyli standardowe odpowiedzi polecam bo takie mam i fajnie wygladaja - czy moze masz jakies porownanie do innych opon ?

do zalozyciela tematu :

jesli szukasz opon ktorych glownym atutem jest to ze ladnie wygladaja na parkingu jak auto stoi to bierz cos z bieznikiem V np wspomniany tutaj dunlop 9000

jesli szukasz dobrze spisujacych sie opon na suchym jak i na mokrym, jednak zazwyczaj drozszych i gorzej wygladajacych - to tylko opony z bieznikiem asymetrycznym, np michelin pilot sport 2, pirelli p zero rosso, continental contisportcontact 3, Dunlop SpSportMaxx TT

Z tym że bieżnik typu V lepiej odprowadza wodę ale za to jest głośniejszy. No i ten wygląd :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...