Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW 7- Full Repair- Film


Aleq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeglądawszy YT w subskrypcjach pojawił się ten filmik.  Subskrybuje kolesia bo czasem ma fajne auta.

Proces naprawy a raczej wskrzeszenia wraku moim zdaniem. Nie mniej imponujący. Chociażby na ilość pracy włożonej w reanimacje.

Ocenę zostawiam Wam.

https://www.youtube.com/watch?v=wR2f-q4WPfs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem parę jego filmików, to co gość robi z tymi wrakami to koniec świata:) tylko gorzej bo ktoś później jeździ tymi autami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie pierwszy raz widze jego „akrobacje”. Dla mnie pelen podziw dla niego, a jeszcze wiekszy dla osoby ktora kupi samochod nie wiedzac o jego stanie wczesniejszym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, muunv napisał:

Ja rowniez nie pierwszy raz widze jego „akrobacje”. Dla mnie pelen podziw dla niego, a jeszcze wiekszy dla osoby ktora kupi samochod nie wiedzac o jego stanie wczesniejszym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zgadzam się. Jak dzięki filmikom tego kolesia można się wiele dowiedzieć.  Nauczyć jak naprawić i jak naprawiają auta po dzwonach, stłuczkach.  Chociażby przy kupnie auta na co zwrócić uwagę. A ta wiedza jest bezcenna.

Nie mniej zdziwienie mnie spotkało jak koleś naprawiając Volvo wyklepał podłużnice. Po czym odciął kawałek z 20 może 30 cm. I dospawał oryginalną końcówkę podłużnicy z logiem i naklejką Volvo.  Tak się to robi ot co.

Jest koleś dobry w tym co robi. Nie mniej bałbym się niektórymi pojazdami jeździć wiedząc jak wyglądały przed jego czarowaniem. Bo inaczej się tego ująć nie da.

Edytowane przez Aleq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że koleś wie co robi i robi to dobrze. Jednakże...

Niby wiele elementów wymienia, często wycinając je w miejscach fabrycznych zgrzewów/spawów, ale tak ważne elementy konstrukcyjne jak podłużnice jednak "naciąga" :P.

Chyba wolałbym już mieć auto zespawane z dwóch prostych, niż takie powyciągane ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...