Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0T by daglas garage, 307km/401nm, hydrografika, cai...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaciski wyszly bardzo fajne, dobry kolor :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Cisza w temacie aczkolwiek pare rzeczy przy aucie się robiło...

w ciepły weekend udało się zrobić małe pucowanko wraz z glinką i woskowaniem

Wpadły też graty od dzika, świece, olej z filtrem i płukanka

Przy okazji wymiany oleju zauważyłem, że koło dvki jest mokro więc całość wyjąłem, przeczyściłem i uszczelniłem

wpadł też delete kit odmy

oponki na sezon 

 

No i dodatkowo auto wylądowało na warsztacie w celu wymiany łożyska oporowego bo mocno szumiało, sprzęgło i dwumasa ok więc zostały nie ruszane. Poza tym spadła też miska oleju w celu kontroli smoka aczkolwiek wszystko okazało się czyste więc zbędna czynność w moim wypadku ale chociaż głowa spokojna :)

 

Plany na najbliższy czas to czyszczenie nagaru i wypad w końcu na hamownie żeby zobaczyć co za soft tam siedzi

Opublikowano

Stosowny serwis :thumbup1: też pomykam na tym oleju i jestem bardziej zadowolony niż z wcześniejszego LM SHT.

Dobrze że sprzęgło i dwumas oki bo to nienajtańsze graty do tego silnika :decayed:

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, qruku napisał:

Stosowny serwis :thumbup1: też pomykam na tym oleju i jestem bardziej zadowolony niż z wcześniejszego LM SHT.

Dobrze że sprzęgło i dwumas oki bo to nienajtańsze graty do tego silnika :decayed:

o ile sprzegło można zrobić jak kolega Holmatro i kevlarem obić nie drogo o tyle dwumas to cięższy wydatek :/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie moglem sie powstrzymac :) okazalo, sie ze dwie fele krzywe sle juz naprostowalem ;)

IMG_20180326_205641.jpg

Opublikowano
  • Autor

wpadła druga pompa paliwa bo niestety moja niedomagała. Dodatkowo wyczyściłem nagar w dolocie

Czy zabieg mocno opłacalny okaże się po zrobieniu logów

Czas operacyjny: 7h na spokojnie

Opublikowano

Good job :thumbup1:

myślę że logi zrekompensują włożoną pracę i czas

Opublikowano

Bravo Michał!

Kupa roboty z tym nagarem...

Ale tego "błota" było!

Sam robiłeś?

BTW. Czym to czyściłeś?

Dzięki za info!

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, black4 napisał:

Bravo Michał!

Kupa roboty z tym nagarem...

Ale tego "błota" było!

Sam robiłeś?

BTW. Czym to czyściłeś?

Dzięki za info!

Pozdrawiam

Sam robilem. Najdluzej sie schodzi z demontazem kolektora. Samo czyszczenie to z godzinka.

Co do preparatow to rozpuszczalnik nitro + odtluszczacz do hamulcy. Zestaw super sie sprawdzil, latwo wszystko zeszlo. Do tego jeden druciak uzywalem tylko.

Opublikowano

Robota perfect!

Dzięki za info!

Wpadaj na spot we wtorek :D

Pozdrawiam

Opublikowano
W dniu 21.03.2018 o 22:40, qruku napisał:

też pomykam na tym oleju i jestem bardziej zadowolony niż z wcześniejszego LM SHT.

Czemu masz taką opinię?

Opublikowano
23 godziny temu, zabiello napisał:

Czemu masz taką opinię?

Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia gdyż odniosłem wrażenie że mi trochę mniej Motula łyka silnik.

Opublikowano
9 godzin temu, qruku napisał:

Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia gdyż odniosłem wrażenie że mi trochę mniej Motula łyka silnik.

A jakąś różnicę w pracy silnika na plus zauważyłeś?

Opublikowano
13 godzin temu, zabiello napisał:

A jakąś różnicę w pracy silnika na plus zauważyłeś?

Nie, wg mnie pracował tak samo na LM i Motulu

Opublikowano

Siema, która pompę paliwa wymieniałeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Siema, która pompę paliwa wymieniałeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W baku

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Doleciala dzis uzywana trąbka. W majowke pewnie uda sie zamontowac. Orientuje sie ktos kto juz zakladal dp czy uszczelki zwykle wymagaja wymiany czy przy demontazu sa cale ? Glownie interesuje mnie ta przy turbo

 

received_2081947408512036.jpeg

Edytowane przez daglas

Opublikowano

Witaj, 

To 2.75" ?

Uszczelkę przy flanszy chyba dotychczasową mam założoną,

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, black4 napisał:

Witaj, 

To 2.75" ?

Uszczelkę przy flanszy chyba dotychczasową mam założoną,

Pozdrawiam!

71mm wewnatrz jak na szybko zerknalm

Edytowane przez daglas

Opublikowano

Witaj,

Zależy od sposobu pomiaru... to będzie raczej 2.75"

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.