Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] montaż niefabrycznego radia.


Rekomendowane odpowiedzi

Dałem do zamontowania do mojej Audicy radio Pioneer DEH-P6000UB (radio jest raczej z wyzszej półki) . Ale co się okazało? Nie grają tylne głośniki.Powiedziano mi , że będą musieli ciągnąć kable od tylnych drzwi bezpośrednio do radia.Zastanawiam się czy nie zostałem zrobiony w balona? Czy nie można tego zrobić w inny sposób? Przecież kable z głośników łączą się w kostce.Czy ktoś miał może podobny problem?Jak go rozwiązać? A może radio zostało po prostu źle podłączone? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne głosniki sa zasilane wzmacniaczem do którego jest osobna kostka (jak dobrze pamiętam żółta),ale idzie to obejść,do tej kostki dochodzą 3 przewody-kanał lewy ,prawy i masa dla obydwu kanałów.Musisz ta kostkę przerobić i podpiąć pod wyjście na głośniki tylne w swoim pionku.Ale rewelki nie będzie ponieważ ori wzmak jest słaby i będzie tak ,ze głośniki przednie będą grały a z tyłu prawie nie beda słyszalne,możesz podregulować radio tzn pobawić się frontem i rearem ale i tak szału nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz w tej 1 kostce wysztkie kable zmostkowac kostka od audio czyi głos 4x2 w pozomie musisz je w pozimie pomostkowac ()()

()() lewy zewnetrzyny z lewym wewnetrznym prawy zewnetrzny z prawym wewnetrznym i tak i drugi szereg tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zamiast kombinowac i mostkowac kup ten adapter i bedzie gralo http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_co_to_jest-t62636.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...