Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Co myślicie o tym wykresie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy w A4 98r. 2.5 V6 150 KM AFB takie osiągi są realne?? Czy przypadkiem chiptuner nie przesadził???

P.S. Hamownia na koło.

Chyba wałki sie kończą....

Logi przed i po chipie

d413156e2f0071bem.jpg

7e5c901ea7b05899m.jpg

Opublikowano

wartości bardzo fajne [wykres]

kto robił soft?

Opublikowano
  • Autor

odpowiem, ale jeszcze nie teraz, żeby nie było stronniczości w wypowiedziach na temat tego wykresu

Opublikowano

na logach się nie znam , ale tak jak mówiłem... wykres na moje oko super :kox: no i seria też za***ista :good:

Opublikowano

soft jest AUTOSEBY czy jak się zwał.Dziwna sprawa bo moment obrotowy to czyste przesunięcie do góry, żadnego strojenia.

BTW:na diagnostyce nie stwierdził padających wałków? Czy zdecydowałeś się na modyfikację pomimo sugestii?

Opublikowano

Wytarte walki i 165KM w serii i prawie 200 po chipsie taaaaa :polew: :polew: :polew: :polew:

Wykres ladny za ladny ....

Dla mnie ktos z masa wpisana pokombinowal :kox:

Opublikowano

Wytarte walki i 165KM w serii i prawie 200 po chipsie taaaaa :polew: :polew: :polew: :polew:

Wykres ladny za ladny ....

Dla mnie ktos z masa wpisana pokombinowal :kox:

a mowia ze V6 to kible ...

p.s pomiar na obciazeniowce zweryfikuje te optymistyczne cyferki .... :wink4:

Opublikowano

Proponuje jechać na inna hamownie. Seria wyszła sporo za mocna jak na AFB/AKN, bo one nie maja gratisów.

Logi kiepsko zrobione, bardzo nieczytelne.

EDIT: Popatrzcie na godzinę robienia logów, cała operacja pisania programu trwała 30min razem ze zrobieniem logów. Typek po prostu wgrał gotowca.

Opublikowano

Zapraszamy na darmowy pomiar u nas na hamowni,zobaczymy ile okłamany jest wykres.

P.s Logi co 500 obr można w smieci wrzucić,po drugie na tej ilości paliwa nie ma fizycznej możliwości uzyskania tej mocy.

Opublikowano

Patrox super...sprawdz bo ja juz na tego AutoSebe sil nie mam....pare razy poprawialem po nim auta (dokladnie 3) i za kazdym razem mialem ubaw po pachy (jeden przypadek na streetracing opisany)

Opublikowano

Autoseba jest "dobrym" specjalistą, robił soft mojemu koledze do viki 2,0dti przez internet. Kolega ma jakiś tam fejs co może nim sobie wgrać. Tamten przysłał gotowca mailem. Turbo "pięknie" pompowało na dole 1,3-1,4bara a na górze spadało do 0,9-1bar, próbował robić korekty w końcu przysłał serie bo nie ogarnął tematu. Jedyna pozytywna rzecz to cena 400zł, nic po za tym.

Opublikowano

Patrox super...sprawdz bo ja juz na tego AutoSebe sil nie mam....pare razy poprawialem po nim auta (dokladnie 3) i za kazdym razem mialem ubaw po pachy (jeden przypadek na streetracing opisany)

My także mieliśmy kilka poprawek po nim min. EDC16 w golfie 5 którego uwalił

Opublikowano

nie widziałem jeszcze V6 żeby miała gratis, zawsze poniżej serii, a już te początkowe (98 - 99) to na pewno, wykres na pewno mocno zawyżony, osobiście nie wierzę w taką moc serii,

z drugiej strony koxu dorzucone sporo, powietrza niekoniecznie, więc odpowiadając na Twoje pytanie:

- za dużo paliwa, niech troszkę ograniczy

- zweryfikuj pomiar serii

Opublikowano

po twoim wykresie widac ze soft robiony u autoseby bo jego softy to jedynie podnoszenie do góry wartości dodawanych procentowo ale kiedys sie nauczy i bedzie robił dobre softy

Opublikowano

po twoim wykresie widac ze soft robiony u autoseby bo jego softy to jedynie podnoszenie do góry wartości dodawanych procentowo ale kiedys sie nauczy i bedzie robił dobre softy

Oby ,bo ostatnich akcjach jakie poprawialiśmy po nim ludzie sie zrażają do chiptuningu.
Opublikowano
  • Autor

Tak panowie, to soft robiony własnie u Autoseby. Widze, że starych fachmanów nie oszukam.

Mam nadzieje, że troche mi to pojeździ????

Opublikowano

Tak panowie, to soft robiony własnie u Autoseby. Widze, że starych fachmanów nie oszukam.

Mam nadzieje, że troche mi to pojeździ????

Tego nie jestem w stanie powiedzieć po tych logach co 500 obr.Ale życze bezawaryjności.

Opublikowano

co Wy się tam tunerzy znacie :decayed:

są kunie? są! jest wykres? jest! jest tanio? tak

i dzięki temu taki autoseba też ma swoje miejsce na rynku :naughty: a Wy przy okazji macie kasę za poprawki :decayed:

Opublikowano

nie mozliwe ze taka masz moc, jedz na rolki i zmierz sie jeszcze raz :P

Opublikowano

po co, auto od razu zacznie słabiej jeździć :decayed: (w odczuciu właściciela bo z 200 zrobi się 180 :polew:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.