Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na następnym spocie trzeba się rozliczyć - tylko napiszcie z kim bo wiem że na początku czaja kupował, a później nie wiem kto dalej :embarrassed:

bardzo dobry pomysł,

co prawda flaszkę kupiłem, ale wypiłem chyba dwie...soków w kartonikach nie wspomnę :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale u was pogoda dzisiaj zj***na był tak koło 18 :naughty:

Opublikowano

Ale u was pogoda dzisiaj zj***na był tak koło 18 :naughty:

byłeś w stolicy, jak mniemam... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i w końcu termostat wymieniony :> :kox:

Opublikowano

no i w końcu termostat wymieniony :> :kox:

a u mnie zauważyłem małe plamki pod silnikiem (płyn chłodniczy) :evil:

będę dziś szukał wycieku :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Ale u was pogoda dzisiaj zj***na był tak koło 18 :naughty:

byłeś w stolicy, jak mniemam... :gwizdanie: :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Zbyszku, dzięki za maila :)

nie ma sprawy - napisz tylko czy już działa i ile błędów wykasowałeś :naughty:

Opublikowano

Witam Panowie, mam pytanko czy ktoś z okolic Olsztyna zrobił by mi logi,byłem raz na spocie Olsztyńskim grafitową audi b5, jednak z uwagi na to że mialem małą stłuczkę nie pojawilem się od tamtego momentu. Chcalbym dowiedziec sie co dzieje sie z moją furką bo zaobserwowalem klika niepokojących objawów. Pozdrawiam

Opublikowano

taktuś albo czaja77 ci pomogą ;)

Opublikowano
  • Autor

taktuś albo czaja77 ci pomogą ;)

kropek.png

Opublikowano

przygarnij kropka.. ;) tylko czemu zielony.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

przygarnij kropka.. ;) tylko czemu zielony.. :mysli:

maxym83 dobrze wie dlaczego :polew:

Opublikowano

WITAM.WIECIE PO ILE JEST U PALMY TERMOSTAT?

Opublikowano

DZIEKI TRZEBA BEDZIE ZAMÓWIC I CENA LEPSZA NAWET NIZ W INTER CARS KRZYKNELI NI 78PLN

Opublikowano

DZIEKI TRZEBA BEDZIE ZAMÓWIC I CENA LEPSZA NAWET NIZ W INTER CARS KRZYKNELI NI 78PLN

Nie pisz z włączonym capsem! Chyba, że ciągle krzyczysz. :wink4:

Opublikowano

interpunkcja też by się przydała bo mi aż matryca się marszczy jak to wyświetla ;P

przyłóż się trochę do pisania - by odbiór był lżejszy :good:

Skrzypek - ja tam może nie będę może wnikał w wasze układy :) coś czuję, że wolę nie wiedzieć :P

Opublikowano
  • Autor

interpunkcja też by się przydała bo mi aż matryca się marszczy jak to wyświetla ;P

przyłóż się trochę do pisania - by odbiór był lżejszy :good:

Skrzypek - ja tam może nie będę może wnikał w wasze układy :) coś czuję, że wolę nie wiedzieć :P

przecież byłeś na spocie w Dzinie to powinieneś wiedzieć :polew:

Opublikowano

taktuś albo czaja77 ci pomogą ;)

kropek.png

Dzięki za krope :) a kołpaki już zmieniłeś ? ;) wstaw jakąś fote z boku, to może zweryfikuje swoje zdanie , bo na miniaturce mogę się mylić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.