Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie :)

1) Kiedy robimy powtórkę z dżina? Ewa ostatnio coś wspominała, że z chęcią by się wybrała, a i jej koleżanki z pracy (ponętne ponoć :decayed:) też by się pisały :>

Nie ma na co czekać :P

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bardzo proszę o głos

:)

>> KALENDARZ KLUBOWY <<

Opublikowano

nom, do dżina można by się było ustawić :)

A odnośnie dekortów.. doradzi ktoś coś? A dokładniej to kogoś..? :P

Opublikowano

Elo chłopaki, co słychać?

Jak było na spocie? Czemu nie ma listy obecności! :rtfm: ? ( Oj, polecę po premii :angry::naughty::wink4::decayed:)

Maychem, tego typu rezanko to najwyżej w DTcar albo BudWil, w normalnym warsztacie jak nie ma pierdolnięcia młotkiem to nie ma naprawy, na zabawy nikt nie ma czasu.

W zasadzie wszystko można zrobić samemu, mówię o części mechanicznej, lecz aura teraz nie sprzyja.

Opublikowano
  • Autor

Elo chłopaki, co słychać?

Jak było na spocie? Czemu nie ma listy obecności! :rtfm: ? ( Oj, polecę po premii :angry::naughty::wink4::decayed:)

Maychem, tego typu rezanko to najwyżej w DTcar albo BudWil, w normalnym warsztacie jak nie ma pierdolnięcia młotkiem to nie ma naprawy, na zabawy nikt nie ma czasu.

W zasadzie wszystko można zrobić samemu, mówię o części mechanicznej, lecz aura teraz nie sprzyja.

VIP_a nie było to tak jakby i spotu nie było :decayed:

Opublikowano

nie no co ty Skrzypek, :> :kox:

Opublikowano

Maychem, tego typu rezanko to najwyżej w DTcar albo BudWil, w normalnym warsztacie jak nie ma pierdolnięcia młotkiem to nie ma naprawy, na zabawy nikt nie ma czasu.

W zasadzie wszystko można zrobić samemu, mówię o części mechanicznej, lecz aura teraz nie sprzyja.

Dzięki za odpowiedź!! :) heh.. wiem, że można w sumie machnąć to samemu, ale ja nawet narzędzi nie mam żadnych :wallbash: :wallbash: o zdolnościach manualnych nie wspomnę ;P

ponad to jak wspomniałeś - aura no i jeszcze czas.. więc w sumie albo to przełożę na lepsze czasy, albo rzeczywiście kogoś zmolestuję na własną rękę :gwizdanie:

tylko z tego co widzę w necie, to DTcar zajmuje się felgami i oponami a budwil.. no może budwil jakoś tam podchodzi pod to mniej więcej :)

Opublikowano

kto był za Najmanem? :) dostało mu się :bicz: :bicz:

Opublikowano
  • Autor

kto był za Najmanem? :) dostało mu się :bicz: :bicz:

został po prostu zmiażdżony :>

Opublikowano

masakra... :D

Opublikowano

Kuwa tyle czekać na tą walkę a ona się tak szybko rozstrzygnęła :wallbash: Jak to oglądałem to mało ze śmiechu nie pękłem... :polew:

Opublikowano

snieg snieg:D:D

Opublikowano

snieg snieg:D:D

o jejku, rok temu było to samo :polew: :polew: :polew:

a mam też wrażenie, że za rok będzie podobnie :good:

Opublikowano
:polew: :polew:jaki śnieg???????????????? :polew:
Opublikowano

Popada popada i za chwile sie roztopi :confused4: ale lepiej jest jak śniegu nie ma :)

Opublikowano

i jak Marku załatwiłeś sprawy formalno papierkowe/? :)

Opublikowano

i jak Marku załatwiłeś sprawy formalno papierkowe/? :)

we wtorek dopełnię końcowe formalności i mój nowy AJM bedzie już śmigał na naszych blachach :good:

Opublikowano

we wtorek dopełnię końcowe formalności i mój nowy AJM bedzie już śmigał na naszych blachach :good:

witam a co ze afn-kiem pod młotek?

Opublikowano

witam a co ze afn-kiem pod młotek?

tak idzie pod młotek, od czwartku

Audi A4 1.9TDI Avant 110KM AFN `96 r.

- stan km 244 tyś

- alu

- climatronic

- elektr. szyby przednie

- elektr. lusterka

- kiera obszyta skórą

- sportowe przednie fotele

- radio Audi Chorus II

- do wymiany rozrządu jeszcze 22 tyś km ( robiony u Mądrych w Olsztynie)

- nowe filtry i świece żarowe

- silnik na oleju Liqui Moly 10W40

- nowa (od lutego b.r.) chłodnica

- lampy przednie soczewki FK Automotive dzielone z ringami

- silnik od wymiany oleju do wymiany bez dolewek

...

Opublikowano

Uuu. Widzę zmiany się szykują :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.