Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładne alu dekielki masz Grzesiu :naughty::tongue4:

Patryk gratki za zdane prawko :good:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładne alu dekielki masz Grzesiu :naughty::tongue4:

Patryk gratki za zdane prawko :good:

alu grafitttt i na opaskach by nie pogubić :polew::kox:

Opublikowano

i dobrzee :) Trytytki sa dobre do takich zabiegow :naughty:

Opublikowano

Grześ i tak niezle myślałem ,że tico sie rozpadnie :evil:

Opublikowano

Chlopaki mieszka ktos niedaleko bartoszyc ? Trzeba mi autko jedno obejrzec , zrobic kilka fot i zdac relacje . Bylbym wdzieczny :good:

Opublikowano

ja mam daleko................

Opublikowano

to zrubcie grupowy spot :naughty:

Opublikowano

w bartoszycach :) A tak serio potrzeba mi luknac jedna coupe quattro dosc umeczona z fot ale w sumie zalezy tylko mi na zdrowej budzie a niekoniecznie ladnej :) Jakby ktos mial niedaleko i chwile prosilbym :) Oddam za paliwo :hi:

Opublikowano

maxym,jakie koszta80zł???????????????//// heheh śmiech.

ja tylko pytalem czy coś mowil o kasie w łape czy sie upieral na twoje OC.

200zl powinien brac, przeciez to pol wartosci jego "samochodu" ;) taka obciera to szkoda calkowita w tym tico :P

Opublikowano

maxym ale zes doj**ał................. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew:

Taktuś jak będziesz na forum to zmień datę spota na 20 : )

Opublikowano

:polew:

Taktuś jak będziesz na forum to zmień datę spota na 20 : )

i zmień opis auta............. :)

Opublikowano

:polew:

:polew:

Taktuś jak będziesz na forum to zmień datę spota na 20 : )

i zmień opis auta............. :)

Taktuś jak będziesz na forum to zmień datę spota na 20 : )

pocałujta w doopę wójta :decayed::tongue4::polew:

Grześ, zadziałałeś jak "jednoroczniak" w czasie zdarzenia,

tetryk, nie tetryk, dziadek nie dziadek,

a gdyby to był Twój ojciec???

Szukałbyś sprawcę całą noc po wszystkich olsztyńskich osiedlach?

Tak roztrzygnięte zdarzenia psują opinię wszystkim, zawsze i wszędzie :evil:,

nie, żebym chciał zbawić świat,

ale już dawno ktoś napisał:

"jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowuj się przyzwoicie !!!"

nie jeździmy bi em dablju :wink4:

Opublikowano
:) ale Marku............. :polew: :gwizdanie: wszystko się wyjaśni,na szczęscie mój ojciec nie ma prawka................... :cool1:
Opublikowano

:) ale Marku............. :polew: :gwizdanie: wszystko się wyjaśni,na szczęscie mój ojciec nie ma prawka................... :cool1:

spox,

właśnie Michała stawiałem do pionu

i tak mi się pojechało moralizatorsko :evil:

Opublikowano
:good: :)ma gośćiu moje dane z dowodu................ :kox:
Opublikowano
  • Autor

:) ale Marku............. :polew: :gwizdanie: wszystko się wyjaśni,na szczęscie mój ojciec nie ma prawka................... :cool1:

spox,

właśnie Michała stawiałem do pionu

i dał się??? :>

Opublikowano

:polew:

i jak Michał mój zderzak? :gwizdanie:

Opublikowano
SIĘ wku......... dziś jadąc po Monikę do pracy.WCISNĄŁEM się gościowi z ticko przy prędkośći ok 70kmh oto efekt

u mnie prawie nic,przytarty delikatnie tylny zderzak. ale co najlepsze nie wiem co robić bo spisał mnie tylko z dowodu i z numeru tablicy, zero podpisów,a co najlepsze podałem mu inny numer telefonu i co robić dalej olać go czy co?

Twoje zdarzenie to "pikuś" przy moim.

Trącam sobie kontorlnie browarka wieczorkiem kontrując papieroskiem a tu nagle z nienacka moja Pani mówi mi, że chyba w moim AUDI alarm wyje. Ja na to "chyba jesteś niepoważna kto by się odważył cokolwiek na osiedlu z autem Szefa robić!!!" Ale dla pewności, myślę sobie, spojrzę przez okno. I co kur.....a widzę :shocked: Jakiegoś frajera fura stoi zaparkowana na drzwiach mojego auta. :wallbash:

Wku...rw ogarnął mnie momentalnie. Młoda mówi, uspokuj się przecież jest OC, AC, DBD, BLE BLE i takie tam.

No i co wypadam z chaty i załamka; nissan almera centralnie na moich prawych tylnych drzwiach, wgniota jak nic, dzwonię po POLICJĘ.

Po 1,5h przyjechał rajdowóz z załogą. "Piękny Kawaler" wysiada i się pyta: "co się stało?" (myślę sobie idi...ta, przecież podałem w zgłoszeniu co się stało) mówię: wie pan w sumie to nic! tylko auto jakiegoś frajera stoi zaparkowane na moim aucie. A on wpadł na pomysł (moim zdaniem pomysł roku) abym ja odjechał to będzie lepiej widać co dokładnie jest z moim biednyn już AUDI. Odjechać z jakimś osr...anym nissanem na drzwiach, który notabene jest na luzie!!!! Gratulacje za myślenie dla naszych władz!!! :bicz:

Przebijecie to :wallbash:

Opublikowano

no widzę że na nowy rok to dużo ludzi samochody zmienia (albo na inne albo przynajmniiej poprawiają ich wyglądy ;) tylko żebyśmy na następnym spocie potrafili poznać co poniektóre z nich :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.