Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie nie ma z czego wyszczuplać :polew:

Potrzebuje tak na szybkości jakiś namiar do dobrego warszatu :) który dobrze ogarnia robote :cool1: Pisałem do Pawła ale cos nie odpisuje :confused4: ;(

a co konkretnie chcesz rezać?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pali sie check engine :> i coś nie równo chodzi na biegu jałowym (obroty troche faluja) :confused4:

Opublikowano

Michał, ja moge Ci polecic Piotrka, ktory ma warsztat na bazie PKS (na koncu Towarowej). Zna sie na rzeczy (siedzi glownie w VW i Audi) i robi za znosne pieniadze, tylko moze byc gorzej z terminami jesli mocno zalezy Ci na czasie :wink4:

Opublikowano

No wiem gdzie to jest dobry kolega mojego wujka także może termin sie przyspieszy :evil:

Opublikowano

Mina Mariana mnie rozwaliła na tych zdjęciach :polew: :polew: mina pt. "Jestem taaaaki szczęśliwy" :kox: :kox:

Opublikowano

A fotki od Mariana to gdzie są ??? :tongue4:

Opublikowano

Marian reza V8 i pewnie nie ma czasu

Opublikowano

Twin Turbo montuje :)

Opublikowano

Potrzebuje tak na szybkości jakiś namiar do dobrego warszatu :) który dobrze ogarnia robote :cool1: Pisałem do Pawła ale cos nie odpisuje :confused4: ;(

Przepraszam bardzo :embarrassed:...zarobiony jestem :(

Ostatnio nawał roboty,ale już jesteśmy namówieni na czwartek.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie Paweł

Opublikowano

siemka ,Paweł :hi:

Opublikowano

Potrzebuje tak na szybkości jakiś namiar do dobrego warszatu :) który dobrze ogarnia robote :cool1: Pisałem do Pawła ale cos nie odpisuje :confused4: ;(

Przepraszam bardzo :embarrassed:...zarobiony jestem :(

Ostatnio nawał roboty,ale już jesteśmy namówieni na czwartek.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie Paweł

Na szczęscie znalazłem gdzieś na forum nr kom :decayed::)

Opublikowano

no i Paweł się odezwał :gwizdanie:

Opublikowano

No i Zbysiu się odezwał.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:36_________________________________________________ :):wink4:

Opublikowano

Pozdro chłopaki

Jak Grzesiu,zgłębiłes temat ADP :naughty:

Opublikowano

a co za adp ?

Opublikowano

Audi Dobrze Popierdziela :polew: :>

Opublikowano

Pozdro chłopaki

Jak Grzesiu,zgłębiłes temat ADP :naughty:

jest chyba wszystko ok, bo sie do mnie nie odzywa,[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 19:49_________________________________________________

Audi Dobrze Popierdziela :polew: :>

ADP oznaczenie :polew:

silnik benzynowy poj 1,6

Opublikowano

jakby tak się przeżucić z malucha to i mogło by pasować :>

Opublikowano

To co moze ADP 1.6 nie idzie ?? :)

Opublikowano

szukam szukam i nie mogę znaleźć w etce jaki numer ma osłona pod podporę wału :mysli:

pomoże ktoś może ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.