Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

paweł, a do gazu też zaglądasz?? :wink4:

jedz do nich

http://www.autogaz.olsztyn.pl/

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 464,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wporządku, ale jak do nich zajeżdzałem to powiedział mi gościu, ze nie mają sterownika do mojej instalacjji. mam STAG 300, to dośc popularna jesdnostka, ale nie mają... chyba że coś się zmieniło;)

A to nie wiem :mysli: może poprostu zadzwoń do Nich

Innych gazowników nie polecam[nie znam godnych polecenia]

Opublikowano

mi oni robili 2 auta i było ok

Opublikowano
:good: Zadzwonię, i dziekuje za informację :hi: myślę, ze i tak się kiedyś tam na coś spotkamy na warsztacie, nawet profilaktycznie. nie wyrzucisz mnie? jak przyjadę, i powiem, że "posprawdzaj mi wszystko profilaktycznie?? wiesz, taki mały przegląd :good: Oczywiście tam sobie policzysz, przecież nie chcę nic za darmo :wink4: poprostu chcę pojechać do fachowca, co zna się na roboie :wink4:
Opublikowano

:good: Zadzwonię, i dziekuje za informację :hi: myślę, ze i tak się kiedyś tam na coś spotkamy na warsztacie, nawet profilaktycznie. nie wyrzucisz mnie? jak przyjadę, i powiem, że "posprawdzaj mi wszystko profilaktycznie?? wiesz, taki mały przegląd :good: Oczywiście tam sobie policzysz, przecież nie chcę nic za darmo :wink4: poprostu chcę pojechać do fachowca, co zna się na roboie :wink4:

Westy icy kupisz i Paweł bedzie działał jak natchniony :cool1:

Opublikowano

:good: Zadzwonię, i dziekuje za informację :hi: myślę, ze i tak się kiedyś tam na coś spotkamy na warsztacie, nawet profilaktycznie. nie wyrzucisz mnie? jak przyjadę, i powiem, że "posprawdzaj mi wszystko profilaktycznie?? wiesz, taki mały przegląd :good: Oczywiście tam sobie policzysz, przecież nie chcę nic za darmo :wink4: poprostu chcę pojechać do fachowca, co zna się na roboie :wink4:

Żaden problem, ale chciałbym żeby Pawel to potwierdził :dance::good:

Westy icy kupisz i Paweł bedzie działał jak natchniony :cool1:

Opublikowano
:nabijasie:

Westy icy kupisz i Paweł bedzie działał jak natchniony :cool1:

????????????????? :mysli: :mysli: :mysli:.................... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Radziu olej ten gaz i jeździj na PB :tongue4:

Opublikowano

ale pojechał :polew: :polew:

Opublikowano
:nabijasie:

Westy icy kupisz i Paweł bedzie działał jak natchniony :cool1:

????????????????? :mysli: :mysli: :mysli:.................... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

ale pojechał :polew: :polew:

Za to powinno być :bicz3: no ale przecierz znnamy się na żartach :decayed:

:good: Zadzwonię, i dziekuje za informację :hi: myślę, ze i tak się kiedyś tam na coś spotkamy na warsztacie, nawet profilaktycznie. nie wyrzucisz mnie? jak przyjadę, i powiem, że "posprawdzaj mi wszystko profilaktycznie?? wiesz, taki mały przegląd :good: Oczywiście tam sobie policzysz, przecież nie chcę nic za darmo :wink4: poprostu chcę pojechać do fachowca, co zna się na roboie :wink4:

Zapraszam Radziu... Forum ma pierwszeństwo :kawa:

Opublikowano

:polew: :polew:

A co tam Pawełek u ciebie? :)

Opublikowano

Westy ice lux fajeczki :) co niektorzy pala cieniasy :gwizdanie: :decayed::naughty:

Opublikowano

Westy ice lux fajeczki :) co niektorzy pala cieniasy :gwizdanie: :decayed::naughty:

:bicz::punish::baseball:

Opublikowano

Grzesiu nie foc**j sie :decayed: Powiem Ci Grzesiu ze jednak Zatorze dużo może :evil:

Opublikowano

:gwizdanie: :kox:

Opublikowano

:polew: :polew:

A co tam Pawełek u ciebie? :)

Troche zmęczony jestem,wykończył Mnie ten BFB :confused4: normalnie spać przez niego nie mogłem :no:

Chyba za bardzo chyba do łba wziołem :angry: no ale już dzisiaj śpie spokojnie.....

Jutro turbina w Golfie [poprzeczny sinik] troche dłubania będzie :decayed:

[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:40_________________________________________________

Westy ice lux fajeczki :) co niektorzy pala cieniasy :gwizdanie: :decayed::naughty:

:bicz::punish::baseball:

Nieeeeeeeeee no chyba trzeba z Michałkiem porozmawiać na pw. :polew:

Opublikowano

he właściciela BFB trzeba kroić x 3 :naughty::tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:42_________________________________________________by na Westy ice starczyło :)[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:43_________________________________________________stres nocki nie przespane to i jara się więcej

Opublikowano

he właściciela BFB trzeba kroić x 3 :naughty::tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:42_________________________________________________by na Westy ice starczyło :)

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Mozemy pogadac nie na PW tylko na realu przy :drunk: Grzesiu taki z Ciebie kolega tak ?? :confused4: ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.