Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wywal kata, tylko na przegląd będziesz musiał go mmieć bo Ci nie zarejestrują. Na allegro na pewno znajdziesz pusty zamiennik.

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adrian

hola hola plecionkę musisz zostawić ,ona odpowiada za odbieranie drgań wydawanych przez silnik :kox:

a z katem jest u ciebie problem masz benzynę, będziesz miał problem z przeglądem :gwizdanie:

Opublikowano

kiedy na wódkę się umawiamy?

ja nie pije wódki :)

Opublikowano

nie pier..ol każdy pije!!

może być cokolwiek co tam pijesz!

Opublikowano

okejo koledzy to wszystko wiem:) poki co wymienie plecionke,a jak znajde jakas pseudopuszkekat to wstawie

Opublikowano
  • Autor

kiedy na wódkę się umawiamy?

ja nie pije wódki :)

zapomniałeś dodać "w małych ilościach"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Adrian

hola hola plecionkę musisz zostawić ,ona odpowiada za odbieranie drgań wydawanych przez silnik :kox:

a z katem jest u ciebie problem masz benzynę, będziesz miał problem z przeglądem :gwizdanie:

A to w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze podłącza kilku (-nasto) letnie samochody na badanie spalin? :)

Mi od dawna w Ibizie nie podłączali sondy, a Audik nawet nie wie co to sonda w tłumiku ;)

Opublikowano

Adrian

hola hola plecionkę musisz zostawić ,ona odpowiada za odbieranie drgań wydawanych przez silnik :kox:

a z katem jest u ciebie problem masz benzynę, będziesz miał problem z przeglądem :gwizdanie:

A to w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze podłącza kilku (-nasto) letnie samochody na badanie spalin? :)

Mi od dawna w Ibizie nie podłączali sondy, a Audik nawet nie wie co to sonda w tłumiku ;)

coś w tym jest,

jak robiłem przeglądy na wojewódzkiej to zdarzało się, że podłączyli sondę,

w innych miejscach nigdy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Adrian

hola hola plecionkę musisz zostawić ,ona odpowiada za odbieranie drgań wydawanych przez silnik :kox:

a z katem jest u ciebie problem masz benzynę, będziesz miał problem z przeglądem :gwizdanie:

A to w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze podłącza kilku (-nasto) letnie samochody na badanie spalin? :)

Mi od dawna w Ibizie nie podłączali sondy, a Audik nawet nie wie co to sonda w tłumiku ;)

coś w tym jest,

jak robiłem przeglądy na wojewódzkiej to zdarzało się, że podłączyli sondę,

w innych miejscach nigdy :mysli:

a ja dzisiaj w szkole miałem okazję zmierzyć wskaźnik zadymienia w mojej niuni i wyszło średnio 2,74 :good:

Opublikowano

[...]

jak robiłem przeglądy na wojewódzkiej to zdarzało się, że podłączyli sondę,

w innych miejscach nigdy :mysli:

W Dobrym Mieście nie ma lekko, podłączają analizator spalin za każdym razem.

Opublikowano

yO! yO! zaleczeq![br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 00:05_________________________________________________co tak wczesnie ze starowki?

Opublikowano

ja robiłem przegląd na stacji karetek to ziomek rurkę wsadzał w dupkę Świnki.. :gwizdanie:

Opublikowano

ja robiłem przegląd na stacji karetek to ziomek rurkę wsadzał w dupkę Świnki.. :gwizdanie:

ale tylko do benzyniaków :)

Opublikowano

yO! yO! zaleczeq![br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 00:05_________________________________________________co tak wczesnie ze starowki?

Wczoraj to był 1szy weekend od nowego roku w ktorym odpoczywałem od starówki :gwizdanie:

Opublikowano

wrocilem do domu i tak: po drodze kratki nigdzie nie znalazlem, pod blokiem tez nie ma, trzeba bedzie znowu kupic w auto-landzie, ale najgorsze jest to ze wrocilem do domu i co? i nie ma obiadu :wallbash:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: Cóz za niefart :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.