Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok dziekowa kwiatko :notworthy: zalezalo by mi by wszystko wyszlo z tym autkiem i bylo ok, bo we wtorek przylatuje na pare dni i bym zajechal was odwiedzil :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka ,

szukam zajęcia na miesiąc wakacji dla Michała,

jakaś hurtownia, wykładanie towaru, przynieś-podaj, czy cuś takiego,

może ktoś wie, gdzie będą chcieli zatrudnić 16-latka ?

Opublikowano
  • Autor

siemka pytki :tongue4:

Opublikowano

yO!

patrzcie co mi WCK przyslal

patrzcie ludziska i podziwiajcie jaka strzala :kox:

a baj de łej potrzebuje pilnie kogos z Was chlopaky kto by mi pomogl wymienic przednia szybe w ticulcu, jest ona na uszczelce, nie wklejana, wiec podobno zaden problem,ale nigdy tego nie robilem, a nie chce rozwalic nowej szyby ktora dzis kupilem. plisss :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Chłopaki ma ktos z was tel do tego Adama co ma warsztat na Tracku ??

Opublikowano

:hi:

Chłopaki ma ktos z was tel do tego Adama co ma warsztat na Tracku ??

604109911
Opublikowano

no no Adrian, widze ze masz parcie na szklo :kox: Dales popis, malolatki pewnie piszczaly z zachwytu :naughty::decayed:

Opublikowano

:hi:

Chłopaki ma ktos z was tel do tego Adama co ma warsztat na Tracku ??

604109911

Dzieki Piotru$ :)

btw Zbyszek ja nic nie mowie ale jak TY dzwonisz do mnie zamiast do swojej kobiety :polew: :polew: i niby sie pomyliłes to cos tu jest nie tak :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Chłopaki ma ktos z was tel do tego Adama co ma warsztat na Tracku ??

604109911

Dzieki Piotru$ :)

btw Zbyszek ja nic nie mowie ale jak TY dzwonisz do mnie zamiast do swojej kobiety :polew: :polew: i niby sie pomyliłes to cos tu jest nie tak :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Hey ludzie wali ktoś na letni do Jarosławca???

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

siemka Patryk, widzę że Elbląg jedzie do Jarosławca :good::a4fan::naughty:

Opublikowano

:hi:

ja nie jadę..........................

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ja nie jadę..........................

Grześ dawaj polecimy razem :good:

Opublikowano

trzeba wreszcie jakiś większy zlocik zaliczyć :cool1:

Opublikowano

Mistrz baletu od małego :naughty:

Opublikowano

:hi:

ja nie jadę..........................

Grześ dawaj polecimy razem :good:

fajnie by było

ale z kasy się spłukałem jak nigdy, a jeszcze wczasy w lipcu, i dla Moni jakieś autko ,trzeba zakupić :gwizdanie:

Opublikowano

Mnie początek września też nie bardzo pasi, zobaczymy jescze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Trudno, podczepie się pod Elbląg :wink4::tongue4:

Opublikowano

yO! co do spotu, jakbysmy sie ekipa zebrali, to ja jade, ale w 2,3 osoby trochu lipa

Załek jestes kozak, nie wiedzialem ze masz syna, no i ze maluchowi piguly zarzucasz :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.