Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobranoc

:polew:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 467 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakoś tak cicho się zrobiło :gwizdanie:

Opublikowano

jakoś tak cicho się zrobiło :gwizdanie:

:wink4::cool1:

Opublikowano

JakiE ku.... cicho lecimy nie spimy :) ALBO GRUBO ALBO WCALE :naughty: MOCNIEJ SZYBCIEJ WIECEJ :cool1:

Opublikowano

JakiE ku.... cicho lecimy nie spimy :) ALBO GRUBO ALBO WCALE :naughty: MOCNIEJ SZYBCIEJ WIECEJ :cool1:

Przy tym słońcu i tropikalnej temperaturze - większość już wysiadła - wystarczą 2% :decayed:

Opublikowano

Ktoś pcha się na spęd ?

Mam na myśli imprezę na polach grunwaldzkich. :cool1::naughty::kox:

Opublikowano

ja tam w STSach obstawiłem na polakow ale zobaczymy jak to bedzie :decayed::tongue4:

Opublikowano

Ktoś pcha się na spęd ?

Mam na myśli imprezę na polach grunwaldzkich. :cool1::naughty::kox:

W tym roku będą takie tłumy ;(, że trzeba będzie mieć szczęście by znaleźć dobrą miejscówkę :blink: i można nie wiele zobaczyć. Ale z drugiej strony zjedzie się pewnie "dużo wojska" :good: i przedstawienie będzie przednie - ciekawe tylko co pogoda zafunduje :mysli:

Opublikowano

Ulrich von Jungingen podjecie na walke :audi::naughty::tongue4:

btw KAROL KIEDY KAWALERSKIE ?? :decayed::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Na teraźniejszym zlocie muszę się w końcu zjawić, ostatnio mocno się opuściłem :P później miesiąc wakacji i znowu lipa ze zlotami :P

Opublikowano

No to wpisowe :polew::decayed:

Mareczku nasz VIPie czemu daty spotow sa nieuzupełnione ?? :kox: :gwizdanie:

Na szczescie jestem :> i czuwam :cool1:

Opublikowano

Na szczescie jestem :> i czuwam :cool1:

Od samego rana :decayed:

A jak :> porzadek musi być :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

SIEEEMAAANEEEERRRROOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!

juz jestem, mam nadzieje ze nie plakaiscie za mocno z braku mojego spamu :D

Karlos z tego co wiem to juz w ten weekend ma kawalerskie, mam nadzieje ze mu forma wskoczy, bo zrobilem z nim w piaek po 7piw i 4kielony i zdychalismy jak leszcze:D

co do grunwaldu, ja chetnie bym pojechal, ale ni emam z kim, dziewczyna pracuje, a kumple maja to w nosie:/

no i jakos trzeba sie ogarnac zeby w niedziele n spot wpsc

aaa Maxym83 jak wpadniesz to juz Ci nie odpuszcze tego CB- mam 24pkt :wallbash:

Opublikowano

aaa Maxym83 jak wpadniesz to juz Ci nie odpuszcze tego CB- mam 24pkt :wallbash:

No tym razem musze juz byc :P ciagle jakies wyjazdy, w ta niedziele musi sie udac, bo na 3 nastepnych niestety nie bede,

miesieczne wakacje na karaibach sie szykuja :> :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

siemka :hi:

mam pytanko kto ma do pożyczenia na tydzień jakiś miernik tester lakieru?

bo we wtorek lecę do Niemiec :gwizdanie:

i by się przydał. :)

Opublikowano

Jedziesz po b8 ?? :decayed::naughty:

Grzesiu a corolli nie chcesz?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 08:11_________________________________________________

Karlos z tego co wiem to juz w ten weekend ma kawalerskie, mam nadzieje ze mu forma wskoczy, bo zrobilem z nim w piaek po 7piw i 4kielony i zdychalismy jak leszcze:D

Ja to widze ze Złota sie integruje :naughty::decayed: :decayed:

Opublikowano

siemka :hi:

mam pytanko kto ma do pożyczenia na tydzień jakiś miernik tester lakieru?

bo we wtorek lecę do Niemiec :gwizdanie:

i by się przydał. :)

Grześ jedziesz może tam gdzie ja byłem ? :wink4:

Ciężko pewnie pożyczyć takie ustrojstwo do zmierzenia grubości lakieru, nowy beton na oko poznasz.

Po co konkretnie jedziesz?

Opublikowano

Jedzie po b8 od turasów :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.