Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!

Panowie - przymierzam się do zdjęcia dekorów w ten weekend :) ktoś oscyluje do pomocy bądź też radą służyć? :) narzędziami tudzież daszkiem nad głowę? :)

Jak się da to może i podświetlenia (nóg oraz tunelu) założyć.. ? ale to już z kimś - sam nie dam rady.. :gwizdanie:

taktuś masz czas w ten weekend? bo już się wsypałeś, że masz garaż i narzędzia :notworthy:

co do chlanka - jakąś domówkę można walnąć, jeśli nie mamy kasy :cool1: tymbardziej, że z tego co widzę chętnych mało. Można też wziąć i dziewczęta nasze - zadają się między sobą na ploty, nas zostawią w spokoju.. jak to zawsze ma miejsce np. na spotach :) tak to my się nagadamy i popijemy spokojnie a i dziewczęta będą zadowolone, że wreszcie od zlewu choć na chwilę odeszły :decayed: :decayed: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się pisze :good:e

Dzięki Gruby, ale odpuścimy - jak nie ma licznej ekipy to nie spot piwny.

taktuś masz czas w ten weekend? bo już się wsypałeś, że masz garaż i narzędzia :notworthy:

w sobotę wieczór jestem zajęty :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gruby, ale odpuścimy - jak nie ma licznej ekipy to nie spot piwny.

znaczy się, że jednak nie kombinujemy nic? ;(

w sobotę wieczór jestem zajęty :confused4:

ale... dzień masz wolny? :) bo wieczorem to się inne rzeczy robi ;) zresztą ciemno już będzie.. a ja bym wolał coś widzieć :gwizdanie: to ew co proponujesz? jakiś termin rzucisz czy cuś ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę wieczór jestem zajęty :confused4:

ale... dzień masz wolny? :) bo wieczorem to się inne rzeczy robi ;) zresztą ciemno już będzie.. a ja bym wolał coś widzieć :gwizdanie: to ew co proponujesz? jakiś termin rzucisz czy cuś ? :cool1:

w dzień pracuję, w każdą sobotę,

mayhem ciut przespałeś sprawę, wymiana dekorów to otwarte na oścież drzwi, ja w garażu ledwo wysiąść mogę - takie teraz budują skurczybyki ciasne garaże. Latem można postawić auto przed garażem i działać, do garażu wchodząc po narzędzia i browarka.

Teraz praca przed garażem to zimna sprawa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzień pracuję, w każdą sobotę,

mayhem ciut przespałeś sprawę, wymiana dekorów to otwarte na oścież drzwi, ja w garażu ledwo wysiąść mogę - takie teraz budują skurczybyki ciasne garaże. Latem można postawić auto przed garażem i działać, do garażu wchodząc po narzędzia i browarka.

Teraz praca przed garażem to zimna sprawa :cool1:

heh.. nie miałem zwyczajnie kiedy :thumbdown: no poważnie ;( ;( masakra to jest jakaś.. :confused4: wiem, że to na otwartych sie robi.. no ale cóż.. w każdym razie mam nadzieję, że mi się uda :) na razie tylko pozdejmować, potem albo okleję 3M i założę albo wymienię na drewienko - wyjdzie w praniu :) jeszcze tak strasznie zimno nie jest..

więc jak coś to serdecznie zapraszam do wszelkiej pomocy. również do stania z boku i wyszydzania z browarkiem w ręku ;)

można też.. i w niedzielę.. ;) [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 11:43_________________________________________________eee.. ktoś coś pije dzisiaj?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. chłopaki.. chłopaki.. :thumbdown:

to Ewa lepiej daje rade :shocked: nawet i Monika was przegania :blink:

za tydzień..? mnie tam specjalnie nie trzeba namawiać.. :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:46_________________________________________________

herbatke malinowa bo 37,5 na blacie ;( :confused4:

ee... a nie na etykiecie..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.. dekory zdjęte :good: :good: dziś pogoda bardzo super to praca ładnie szła :cool1:

oczywiście Legenda została zamieszana w prace, bo bez niego to nie warto cokolwiek ruszać :gwizdanie: ale tym razem.. Pawłów było 2óch ;)

Za pomoc im serdecznie dziękuję!! :notworthy: :notworthy:

i teraz pytanie Panowie - ktoś zna jakiś zakład w Olsztynie, który mi to oklei tą taśmą 3M? najbardziej interesuje mnie czarny karbon - pójdzie na dekory i panel przedni (konsolę). Chyba, że macie inne pomysły to chęcią poczytam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee.. raczej nie. nie robilem tego nigdy a chce miec to porzadnie zrobione..

nie badz miekka fajka i nie marudz, ja tez kiedys wielu rzeczy nie robilem, kiedys musialem je zrobic sam pierwszy raz :sex: i juz jak sie nauczylem to jestem za***isty :decayed:

:polew: :polew:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko koledzy, troszke ostatnio jestem zarobiony i nie mam nawet czasu na forum zajrzeć. Co tam u was? Widze ze sie szykuje piwko klubowe za tydzien :mysli: akurat ja mam juz zaplanowana imprezke firmowa (integracja :wink4:) ale mam nadzieje ze w końcu uda mi sie dotrzec na spota w niedziele bo stesknilem sie za waszymi mordami :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee.. raczej nie. nie robilem tego nigdy a chce miec to porzadnie zrobione..

ja oklejałem tą folią niedawno pewien element i powiem tak:

trzeba być diabelsko cierpliwym i dokładnym, mieć opalarkę albo dobrą suszarkę do włosów,

płaskie płaszczyzny jeszcze jako tako, ale zagięcia, zakręty to już sztuka.

Twierdzę, że z listewkami dekorami nie powinno być większego problemu, na początek "na zmarnowanie" spróbuj położyć tę folię na jakiś element na próbę.

siemanko koledzy, troszke ostatnio jestem zarobiony i nie mam nawet czasu na forum zajrzeć. Co tam u was? Widze ze sie szykuje piwko klubowe za tydzien :mysli: akurat ja mam juz zaplanowana imprezke firmowa (integracja :wink4:) ale mam nadzieje ze w końcu uda mi sie dotrzec na spota w niedziele bo stesknilem sie za waszymi mordami :polew: :polew: :polew:

wal jak w dym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...