Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie widzialem niestety,zbyt podjarany bylem, nie codzien krece audi z procedury, tico to codziennie, ale nie a4:D

a no i jak dym tak efektownie poszedl to lipa ze mnie a nie kierowca, heh, ale nigdy nie moglem wyczuc audicy, dasz za malo gazu, turbodziura sprawi ze nawet ikarus odjedzie, dasz wiecej gazu, to jakie by nie byly opony to sie w mijescu jaraja, dam minimalnie mniej azu to wystatuje dynamicznie, ale krecac na jedynce to moment obr, sprawi ze i tk po kilku metrach gumy sie jaraja i obrotomierz mi tylko oscyluje miedzy 4000-5000obr/min

hhe

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co scigaliscie sie ?? dawac jakis filmik on-board :)

ja lece tak z 5500 obrotow zawsze :naughty:

Opublikowano

nie pitol ze strzelasz ze sprzegla przy 5500obr/min, toc wtedy to auto 3dni stoi i gumy jara

Opublikowano

moje nie jara przeciez 1.8T nie idzie :polew: :polew:

wiesz to normalne ze bedziesz palił laka wkoncu masz os a nie Q :naughty: a strzel z 4 tysi to 2ke masz juz w dupe bo laga złapie dlatego jedziesz na pełnej k**wie i pakujesz 2ke i ogien w szopie do odciecia i pakujesz 3ke :decayed: i na koncu mowisz GOGO POWER RANGERS :polew: :polew: :polew:

kur.... jaki wynik siusiaki :gwizdanie:

Opublikowano

1:1

cieniaki, cieszcie się, że nie było turbotusia :decayed::polew:

Opublikowano

1:1

jakto urwa 1:1 :decayed: dobra zdawac relacje i tyle pałki aa i on boardy dawac :tongue4:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 23:14_________________________________________________na jakiej ulicy lecieliscie ??

Opublikowano
  • Autor

Jedną akcję widziałem jak ze spotu wracaliśmy:) Akurat wtedy Kwiatko urwał :>

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

e1k39.jpg :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

ale ja miałem kołpaki :>

Opublikowano

to teraz w niedziele snieg był ?? :decayed::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

fotka z niedzielnym sciganiem sie nie ma nic wspolnego :tongue4:

po prostu wygrzebalem ja na necie i wkleilem ku przestrodze :gwizdanie:

Opublikowano

trzeba nowa jakas tradycje w zycie wprowadzic, na kazdym spocie minimum jedno sciganko:D

i system pucharowy, kto wygrywa ten dostaje np kilogram jablek :kox:

a Ty Zalek na nastepego spota bierej auto to sie bedziem mierzyc+ grzesio mysle ze moze namieszac teraz

Opublikowano

co ja mogę tą moją 90 :)

Opublikowano

skromnis cwaniaczek :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

nie bedzie mnie bo mam szkołe :( i dopoki zostanie nie ogarnieta sprawa tego rozjebujacego sie zaworu to nie pałuje autka :confused4:

btw. Grzesiu przeciez z 90 nie da rady wyciagnac 140 :naughty: pamietasz tego typa w balkańskim żarciu ?? :polew:

Opublikowano

nie bedzie mnie bo mam szkołe :( i dopoki zostanie nie ogarnieta sprawa tego rozjebujacego sie zaworu to nie pałuje autka :confused4:

btw. Grzesiu przeciez z 90 nie da rady wyciagnac 140 :naughty: pamietasz tego typa w balkańskim żarciu ?? :polew:

:decayed:

Opublikowano
kur... musze miec taki strój na hallowen :decayed::)
Opublikowano

o k**wa, ale zajebioza!!! nie ma bata, musze sobie zrobic stroj audi na sylwestra :kox:

dawa michal ze mna, ja b5 avant,a ty b6 sedan:D

a wczesniej w takim przebraniu na miacho wyrywac blachary :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 21:01_________________________________________________oo i radziu jest!!

siemano, mow co u Cebie i czym smigasz :decayed:

Opublikowano

no własnie szukam na stronkach takiego stroju :naughty::)

Opublikowano

eee tam, lepiej zrobic samemu wtedy bedzie szal:D

to nie bedzie jakies hiper trudne, kartony i jazda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.