Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kur.. te eski to sa potwory :naughty: taka w OLN zrobiona na 450 :evil: i walisz wszystkich w pupe i to ebz mydła :polew: :polew: mało co kto by podskoczył z procedury :decayed:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 466,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Opublikowano

Kto ma do mayhema nr. tel. kom. ?

Jeżeli ktoś ma to poproszę na PW,

mam sprawę do niego, a pewnie znów zniknął z forum na 3 m-ce :D

Opublikowano

simka

wypiaskowałem dzis swoje stare felgi stalowe,gdzie w Olsztynie malują proszkowo ?

Opublikowano

simka

wypiaskowałem dzis swoje stare felgi stalowe,gdzie w Olsztynie malują proszkowo ?

ja element do piaskowania i malowania zawoziłem do Stawigudy

Opublikowano

w dzialdowie robia w dobrej cenie i widzialem efekty :kox:

bede tam w przyszly piatek to moge twoje fele podrzucic

a nr do mayhema mialem, ale gdzies mi go wcielo :kwasny:

Opublikowano

a nr do mayhema mialem, ale gdzies mi go wcielo :kwasny:

dzięki już mam :good:

Opublikowano

Adrianie zobacz start 3,5-4 tys zobacz jak 2ke zlagowało

Opublikowano

simka

wypiaskowałem dzis swoje stare felgi stalowe,gdzie w Olsztynie malują proszkowo ?

ja element do piaskowania i malowania zawoziłem do Stawigudy

a powiedz Marku gdzie dokładnie Stawigudzie?

Opublikowano

simka

wypiaskowałem dzis swoje stare felgi stalowe,gdzie w Olsztynie malują proszkowo ?

ja element do piaskowania i malowania zawoziłem do Stawigudy

a powiedz Marku gdzie dokładnie Stawigudzie?

wjeżdżasz pierwszym lub drugim wjazdem,

dojeżdżasz do skrzyżowania z knajpą pałacykiem,

( jak pierwszym wjazdem) to za pałacykiem skręt w lewo,

po stu metrach znów w lewo, dalej asfaltem, który poprowadzi łukiem w lewo,

któryś z kolei domek z bramą to ten zakład

generalnie gość robi tam przekładki/ wyważanie opon,

lecz główna działalność to piaskowanie, malowanie

ma na pokaz kilka felg odnowionych różnymi metodami,

ludzie go chwalą..., chyba robi dobrze

Opublikowano

Kumpel dzis uchwycił w gdańsku

vE8EA.jpg

Mercedes e220 z przodem od B8 :decayed::naughty:

Opublikowano

Kumpel dzis uchwycił w gdańsku

vE8EA.jpg

Mercedes e220 z przodem od B8 :decayed::naughty:

łaaaaaaaaaaaaał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jest takie coś jak Łachacz - jak się jedzie za gutkowem.. tam slyszałem też, że dobrze robią.

mam sprawę do niego, a pewnie znów zniknął z forum na 3 m-ce :D

bo ja to taki mr hide jestem ;) kto mnie znajdzie wygrywa.. snickersa ;) [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 07:47_________________________________________________eeeeejjjjjj... ktoś z was flashował kiedyś xbox'a ?? albo ma kogoś kto ma xbox'a i to robił?

Opublikowano

to nie merc tylko jakas kia clarens, albo inne korenskie cudo :cool1:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 19:45_________________________________________________a btw, widzial ktos kiedys b5 avant z przodem od biedronki??

nie?

a ja tak :gwizdanie:

Opublikowano

właśnie poprawiłem kalendarium spotów i zaświtał mi w głowie genialny pomysł ( rzekłbym szczwany plan :sarcastic:),

może zrobimy w pierwszym poście taką galerię, coś w stylu: olsztyńskie twarze forum A4 :mysli:

rzecz jasna z przyczyn oczywistych fotki Załka nie umieścimy :polew::decayed::wink4:

co Wy na to? :wink4:

Opublikowano

Jestem za :good:

Opublikowano

może zrobimy w pierwszym poście taką galerię, coś w stylu: olsztyńskie twarze forum A4 :mysli:

co Wy na to? :wink4:

:mysli: :gwizdanie: :kox::cool1::good:

Opublikowano

kur.. te eski to sa potwory :naughty: taka w OLN zrobiona na 450 :evil: i walisz wszystkich w pupe i to ebz mydła :polew: :polew: mało co kto by podskoczył z procedury :decayed:

W sobotę oglądałem u znajomego dokładnie to:

http://otomoto.pl/mercedes-s-600-600-sec-C15512487.html

Na żywo miażdży. Ale chyba to byłoby już przegięcie - V12- i Mama pewnie wyrzuciłaby mnie z domu :gwizdanie:

Opublikowano

ja pitole :kox:

zajebiaszcze :good: :good:

PS. taktus- pomysl git :decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

Marek, coś takiego masz na myśli :>

InJGJ.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.