Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w grudniu :decayed::naughty: po południu :tongue4:[br][

no tak.. nieletni muszą czekać aż im wąs gdzieniegdzie sypnie :P :P :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak wlasnie tak ;(

Opublikowano

ja zdecydowanie wole gadac o pupie marynie:P :boobs: o cyckach tez:) :P

nawijalbym o samochodach, bo zawsze mi sie wydawalo, ze sie znam, ale cokolwiek nie powiem, to mnie prawie zawsze zaraz karol ruga, ze gadam goopoty:p :bla::dance:

Opublikowano

oj tam Karola sie sluchasz :gwizdanie: nie daj sie idz w zaparte ze masz racje np ze podsufitkie sie sciaga na siłe a nie jakies zaczepy i sruby :decayed: :decayed:

albo ze widziales audi a4 b9 :decayed:

to jaest tak samo jak złapia za reke to zawsze mow ze to nie twoja reka :gwizdanie: :cool1:

o wilkach mowa :naughty: :naughty: :naughty:

I99YJ.jpg

Opublikowano

a4 b9 to serio widzialem :decayed:

mialem taki sen, ja za 10 lat :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 22:48_________________________________________________mniam :tongue4:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 22:49_________________________________________________zwijam sie na spacer z piesem i spac, elO!

Opublikowano

a mi sie sniło ze to miałem pod maska

I9yV9.jpg

Opublikowano

oj dobry motorek. fajne sny masz!

Opublikowano

oj dobry motorek. fajne sny masz!

WIEM :jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

Nie wiem jak było wczesniej :naughty: bo jestem na forum tak od roku :) ale ze mielismy wiecej postow pozniej nas Elblag przegnił :cool1: ja pamietam jak zaczynałem pisac to Elblag był ok 40 stron przed nami a teraz my jestesmy 40 przed nimi :naughty: takze chyba nie jest zle :cool1: i czy piszemy na tamat naszych aut czy o pupie maryny to nie ma znaczenia wazne ze jest fajnie :good:

:good: :oklaski:

Opublikowano

:hi:

Michaś fachman będzie ok. 16... wpadnij do Mnie

Damian mapka super :good: dziękuje Ci bardzo :notworthy:

Pozdro dla wszyskich :wink4:

Opublikowano

:banan: :banan: POKER FACE I DO PRZODU :banan: :banan:

Adrian zobacz

:banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

JnmVi.jpg

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:43_________________________________________________

:hi:

Michaś fachman będzie ok. 16... wpadnij do Mnie

Damian mapka super :good: dziękuje Ci bardzo :notworthy:

Pozdro dla wszyskich :wink4:

z poł litrowka :naughty: bedziemy smutki opijac :kox:[br]

fajny meczyk :naughty:

Ta blondzi co strzela karnego :slina:

Opublikowano
  • Autor

elo ziomki :> :tongue4:

Opublikowano

siem ziomalu :naughty:

Opublikowano

siemaaaa!!!!!!![br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:58_________________________________________________

Zbyyychuu

Opublikowano

weź nie podawaj tego linka bo straszna padaka

Opublikowano

wyluzuj, na miekko :)

Opublikowano

kur.. tylko wyjde na piwo na gangsterska dzielnice :naughty: i tu juz jakies afery sie dzieja :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:47_________________________________________________

wyluzuj, na miekko :)

no zbyszek co ty taka mietka pytka jestes :naughty:

Opublikowano

elo łobuzeria, wróciiiiiiiiłłłłłłemmmm :punk: :punk: :punk:

Opublikowano

elo łobuzeria, wróciiiiiiiiłłłłłłemmmm :punk: :punk: :punk:

siema elo joł cieki rap :naughty::decayed:

Opublikowano
:good::notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.