Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzes jutro lecisz naa cicha ?? :naughty:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 463,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzes jutro lecisz naa cicha ?? :naughty:

taaaaaaaa

Opublikowano

szkoda ze wczoraj do nas nie dotarłes :naughty::decayed:

Opublikowano

szkoda ze wczoraj do nas nie dotarłes :naughty::decayed:

:embarrassed:

Opublikowano

bo bigosik był kunsztowny i zacny :decayed::naughty:

Opublikowano

szkoda ze wczoraj do nas nie dotarłes :naughty::decayed:

:embarrassed:

oo? a co było? bo ja jak zwykle 100 lat za murzynami :confused4:

Opublikowano

szkoda ze wczoraj do nas nie dotarłes :naughty::decayed:

:embarrassed:

oo? a co było? bo ja jak zwykle 100 lat za murzynami :confused4:

na Cichej jest nowa mordownia :kox::wink4:

są też panienki, ale tylko z Zatorza - choć to w zasadzie o niczym nie świadczy :polew: :polew: :polew:

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Grzesiek daj znać jak dolata mój brelok :good:

Opublikowano

hehehe :) dobre ;]

Panowie, gdzie można dostać wycieraczki do Świnki mej? Jakieś tanie coś..? Ktoś poradzi coś? :)

Opublikowano

hehehe :) dobre ;]

Panowie, gdzie można dostać wycieraczki do Świnki mej? Jakieś tanie coś..? Ktoś poradzi coś? :)

Polecam same gumy Mot-Gum, podmieniasz na stara wycieraczke i jest cacy, ja kupuje od kilku lat i jestem zadowolony :)

Mozna kupic w Polmozbycie na ul. Mazurskiej.

Acha, cena zalezna od dlugosci, do naszych autek wychodzi ok 7zl/szt

Opublikowano

na Cichej jest nowa mordownia :kox::wink4:

są też panienki, ale tylko z Zatorza - choć to w zasadzie o niczym nie świadczy :polew: :polew: :polew:

:acute:

Opublikowano

Hej Chłopaki,

który polecacie klub żeby fajnie się pobawić :tongue4: a przy okazji nie zarwać w ryj :chytry:, no i żeby nie było samych licealistek :mysli:

Opublikowano

Hej Chłopaki,

który polecacie klub żeby fajnie się pobawić :tongue4: a przy okazji nie zarwać w ryj :chytry:, no i żeby nie było samych licealistek :mysli:

to tylko feta

Opublikowano

Karol rozmiar koszulek podaj :)

Opublikowano

Hej Chłopaki,

który polecacie klub żeby fajnie się pobawić :tongue4: a przy okazji nie zarwać w ryj :chytry:, no i żeby nie było samych licealistek :mysli:

w zasadzie teraz wszedzie mozna dostac w ryj :confused4: i liceum tez wszedzie jest :confused4: tylko w niektorych miejscach wiecej małolatek i czesciej bo mordzie bija :decayed::naughty:

Opublikowano

w zasadzie teraz wszedzie mozna dostac w ryj :confused4: i liceum tez wszedzie jest :confused4: tylko w niektorych miejscach wiecej małolatek i czesciej bo mordzie bija :decayed::naughty:

To w którym najmniej?

A w którym Ty się bawisz (bawicie)?

Opublikowano

Ja ostatnio sie wogole nie bawie bo sie znudziła mi starowka :naughty:

ale chyba bym Ci polecił fete i ta kolorowa :wink4: bo starowka to je... dramatem, komuna i radiem eska :confused4:

Opublikowano

ejj.. można wtępniaka w pryzmacie na mieście i potem skoczyć do sowy - jak dla mnie zawsze git zestaw :)

Opublikowano

a mnie wczoraj z sowy wyrzucili :bag:

ale do prawie 5 rano bawilem sie w "szafie" i szafe wlasnie moge za***iście polecic, zawsze jest super zabawa i full kulturka

a dzis do 16.30 spalem i caly dzien chilloutowy

Opublikowano

Damian mapka super :good: dziękuje Ci bardzo :notworthy:

luzik, fajnie, że Ci podchodzi :):good:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 09:01_________________________________________________yo, yo, yo !!!! wstawać Patafiańce!!!! :D :D

szorować dupska, wyciągać rodzyny i na spot na świeżaczka ;) ;) !! :cool1: :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.