Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WODKA I KASYNO :):decayed:

jak będzie na 1000000% to jetem :kox:

patrzcie jaki chetny :)

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 465 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

no to i my wpadniemy pod uranie :good:

Opublikowano

yeap.. will do so too :naughty:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:36_________________________________________________Panowie.. i Panie.. jest do wynajęcia garaż w lokalizacji tejże:

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Hanki+Sawickiej+7+Olsztyn&sll=53.792939,20.493429&sspn=0.00141,0.004812&ie=UTF8&hq=&hnear=Hanki+Sawickiej+7,+Olsztyn,+Warmi%C5%84sko-Mazurskie&ll=53.792942,20.494003&spn=0.00141,0.004812&t=h&z=18

ktoś zainteresowany? cena 150zł/miecha.

czy takie coś gdzieś się tutaj wrzuca w inne miejsca? :gwizdanie:

Opublikowano

JEDZIEMY POD URANIĘ

MNIE DZIŚ NIE BĘDZIE

wstałem dopiero i jestem ledwo, ledwo :embarrassed:

Opublikowano

ooo jaa juz polnoc,a nikt nie podsumowal spotu mroznego: temp -10

obecni pod urnia:

-Załeczeq

-Czaja77

-Mayhem

-Gruby1983

-Maxym83

-Radziuaudia4

-Jose

-i ja masta blasta of dizasta adriano czelentano, tam bylem, miod i wino pilem... :kox:

Opublikowano

tam bylem, miod i wino pilem... :kox:

taaa chyba głupa paliłes :polew::decayed:

hmmm no w sumie ja tez :polew: no i najwazniejsze ze Grzesiu nam zaprezentował te swoje dorezane Q :)

Opublikowano

ciiicho :P

Opublikowano

Panowie, mam wielka prosbe. Mojemu dobremu koledze ukradli dzisiaj miedzy 1:00 a 6:00 czarnego Golfa V 5d spod bloku na Iwaszkiewicza (niedaleko salonu Toyoty) :confused4::wallbash: Nr rejestracyjne NPI 3L30, jakby ktos cokolwiek widzial lub wiedzial to prosze o kontakt z 997. Znaki charakteryczne to ciemne szyby z tylu i przedni zderzak od Golfa GTI

Opublikowano

będę miał na uwadze!

a tak między nami to powinno się takich sk...ów powystrzelać!

Opublikowano

Toż to na moim osiedlu :no:

mój kolega kupił sobie ostatnio golfa V GTI ale czerwonego, może niech lepiej tu nie parkuje.

Opublikowano

...może niech lepiej tu nie parkuje.

Andrzej i co ma jeździć 24/7 :>

ale coś jest z tymi golfami, mojej koleżance też próbowali 5-kę pociągnąć tyle, że się nie udało!

Opublikowano

maja rozmach sk***ysyny:/

Opublikowano

temu skosili.. ten kupił.. fajnie, fajnie.. :gwizdanie:

ale jo - za jaja i za traktorem po ugorze ciągać :disgust::angry:

Opublikowano

na litwe poleciał albo na czesci :)

Opublikowano

na litwe poleciał albo na czesci :)

racja

Opublikowano

takiego złodzieja to powinni złapać i ręce połamać.

Przypomniało mi sie jak pod kopalnią raz chwycili gościa przy kradzieży radia - wcześniej obrobił już kilka aut na tym samym parkingu, więc zaczaili się na niego.

Jak policja przyjechała to powiedzieli, że się przewrócił :evil: podejrzewam, że teraz zajmuje się innymi sprawami - to była tak zwana szybka resocializacja

Opublikowano

u nas przed blokiem tez była taka akcja ze akurat staliśmy pod klatka a jakiś 3 chłopaków najebanych zaczęło kopać w lusterka każdemu :confused4: to podbiegliśmy i im najpierw wp***dol :: i ni stad ni zowąd policja sie zjawiła :: sąsiad widział wszystko ale na sprawie powiedział ze oni rozwalali lusterka i nas napadli jeszcze :polew: :polew: :polew: i tez była szybka resocjalizacja :kox:

Opublikowano

Co zamilkli ? :decayed:

Leciał z Was ktoś wczoraj/przedwczoraj do Wawy?

Siódemka odśnieżona?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.