Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Co zamilkli ? :decayed:

Leciał z Was ktoś wczoraj/przedwczoraj do Wawy?

Siódemka odśnieżona?

dzisiaj leciałem siódemką w stronę Gdańska i było ok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

Ej skurwinoxy :polew: patrzcie mam nowego Avatara :) tzn d*pa ta sama tylko wiecej pokazuje :cool1::kox:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 13:18_________________________________________________głusujmy :>

1. 4chan120999077780212430.gif

2. shaylarenundies128597.gif

3. pants01.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie 3 :)

a ja dzisiaj rano lecialem do warszawy po nocnej śnieżycy i z początku było kiepsko, ale później już dawało się jechać powyżej 100 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panie i panowie mam sprawę.

A mianowicie wiem że ten temat nie pasuje do tego działu ale zależy mi tylko na mieszkańcach Olsztyna i okolic.

Chciałbym sprzedać siłowniki do klapy http://allegro.pl/show_item.php?item=1339462852 , gdyż przez pomyłkę zakupiłem nie do swojego modelu.Od sprzedam po cenie po której zakupiłem.(73 zł 2 sztuki)gwarancja 2 lata jescze nie zakładane.

Dziękuję i pozdrawiam.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sprzedac po cenie za ktora kupiles to powodzenia :gwizdanie:

po prostu mega promocja, sam chyba sobie z avanta sedna wyrezam byleby kupic takie mega okazyjne silowniki :decayed:

pzdr! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huehuehue :polew:adrianus jak zwykle betonem sunie przez miasto :P

ja mam sedana.. dzis go wpychalem a potem wypychalem na miejsce parkingowe.. silownik raczej mi tej zabawy nie zastapi :P

Zaleczeq heh.. sapańce mi tu zapodaje.. :P a tu ludzie rodziny mają.. ;) no ale w sumie.. niech też się czymś pocieszą ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayhem gooopolu kup zimowki!!!!!!!!!!!!! :wink4: :wink4: :tongue4:!!!!!! :bicz:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 20:18_________________________________________________

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrianus uu.. Ty to zawsze.. wiedziałeś jak lubie ;) ahhh.. uwielbiam jak jesteś taki.. władczy :slina::decayed:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 20:19_________________________________________________aa.. właśnie.. propos zimówek.. to ja bym pochlał dziś coś.. ale jutro muszę o 8mej być na chodzie :/ no i teraz dylemat.. :thumbdown:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 20:21_________________________________________________piwosze :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chooopy!!!!!!!!

a co Wy na to zeby w przyszla sobote zrobic tzw klubowa wigilje(czyt. najebka w najznamienitszej atmosferze) :kox:

proponuje boheme jazz club z racji na to ze mozemy tam zjesc przezajebiste nalesniki za 12pln a i browar i reszta trunkow w normalnej cenie :good:

dawno nie bylo spota piwnego w pelnym skladzie,a taka imprezka, na zakoczenie roku, sezonu 2010 jestem pewien ze nam sie nalezy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianus nie chcesz to nie głupie komentarze zostaw dla siebie to jest tylko luźna informacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kox: :kox:

Andrzeju luzuj posladki :decayed::naughty: Adrian napisał to w sumie w takiej przenosni ze ciezko Ci ebdzie sprzedac te siłowniki za cene jaka tam masz na paragonie czy na fakturze :decayed: takze nie bierz to do siebie jako atak :kox: ani głupi koment :)

tak btw pojawiasz sie z nikąd piszesz posta ze cos chesz sprzedac i tyle Cie juz tutaj pewnie widziec bedziemy :kwasny:

Fajnie by było jak bys czesciej pisał i wpadał na spoty :wink4:

tak dla rozluznienia :decayed:

Andrzeju Nie Denerwuj Się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry filmik!!!

Luźny to ja jestem .

Tylko się spieniłem biegałem po tych aukcjach i jeszcze nie te kupiłem pierwsza taka wtopa.

Jak coś odeślę i wezmę w do sedana.

Macie jakieś dobre miejsce do poszalenia w Olsztynie albo okolicach.

Kiedyś do gryźlin się jeżdziło i było nie wąsko!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś dobre miejsce do poszalenia w Olsztynie albo okolicach.

Kiedyś do gryźlin się jeżdziło i było nie wąsko!!!!!

Jak dla mnie to parking na realu najlepsza miejscowka :) duzo miejsca, slalomy mozna porobic, nigdy nie odsniezaja, czasem policja wpadnie i trzeba zmykac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś dobre miejsce do poszalenia w Olsztynie albo okolicach.

Kiedyś do gryźlin się jeżdziło i było nie wąsko!!!!!

Jak dla mnie to parking na realu najlepsza miejscowka :) duzo miejsca, slalomy mozna porobic, nigdy nie odsniezaja, czasem policja wpadnie i trzeba zmykac :)

Jeżeli ktoś jest chętny na zabawę na śniegu, to jutro spotykamy się na lotnisku w Ornecie o 12-tej.

Wczoraj nie trafiłem w rondo i skończyło się w zaspie. Jestem zatrzymywany przez milicję średnio raz w tygodniu. Wczoraj za karę zamiast mandatu musiałem samemu odkopać i wyciągnąć samochód. No i dostałem ostrzeżenie, żeby nie latać bokami bo wszystko widać w kamerach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrzezenie? od kogo? urzad dobrego miasta, policja, czy co? nie chce mi sie wierzyc, ze dostales liscik z ostrzezeniami, zamiast mandatu :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...