Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

1430 postów napstrykał :P za odśnieżanie miasta byś się wziął Załeq :P

Q zakładaj i lecisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jebac te komunistyczne miasto :decayed: nawet pozadnego klubu nie mamy :thumbdown::disgust::facepalm:

juz 5 razy miejsce sobie odsniezałem tylko zawsze wyjade i jaka k**wa pazerna tylko czeka zeby zajac odsniezone bo k**wa sam nie odsniezy :angry: cioty j**ane :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ja już dawno przestałem chodzić do miasta na imprezy :P w Londynie są lepsze ;P

A co do odśnieżania sobie miejsca, to ja sobie daruje, nowe oponki są to można wszędzie wjechać :)

Może czerwoną taśmą sobie ogrodź miejscówke :) ale dziwi mnie brak respektu Twoich sąsiadów do Ciebie ;P

Powinni Tobie odśnieżać i jeszcze pilnować miejsca, przecież jesteś największym spamerem na forum, muszą być jakieś przywileje z tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, ja już dawno przestałem chodzić do miasta na imprezy :P w Londynie są lepsze ;P

A co do odśnieżania sobie miejsca, to ja sobie daruje, nowe oponki są to można wszędzie wjechać :)

Może czerwoną taśmą sobie ogrodź miejscówke :) ale dziwi mnie brak respektu Twoich sąsiadów do Ciebie ;P

Powinni Tobie odśnieżać i jeszcze pilnować miejsca, przecież jesteś największym spamerem na forum, muszą być jakieś przywileje z tego :P

po 1 jebac Londyn za duzo murzynow i ciapkow tam :decayed: bym dostał tam wyrok od razu za jakies pobicie albo zabojstwo :naughty:

po 2 oponki oponkami jak sie powiesiłem to i oponki nie pomogly :polew: :polew: :polew:

po 3 dzis sasiad mi wjechał na odsniezone miejsce ktore 2 godziny wczesniej odsniezyłemi patrzył przez okno :polew: to jak podjechałem na parking za nim i on sie wjebał w moje miejsce to od razu podjechałem zastaswiłem go i mowie i co teraz ?? a on głupi usmieszek i mowie ze było wolne to wjechał

Gdzie k**wa samochod dalej tez wolne tylko nie odsniezone i mowie debilowi wyjedz pan bo ja sobie tu odsniezyłem to on ze nie wyjdzie no to sobie tak mysle c**j Ci w dupe stary c**ju i poszedłem na chate :confused4: wypiłem herbatke i tak se mowie c**j nie daruje mu tego :naughty: patrze przez okno a sasiad pracuje w wodkanie i koparka mu miejsce odsniezała no to biegiem na doł i podchodze i mowie jaka syt miałem no to chłopaki nie myslac długo wzieli 3 łychy sniegu i zasypali sasiadowi fure od tyłu bedzie co miał c**j rano odsniezac :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 jebac Londyn za duzo murzynow i ciapkow tam :decayed: bym dostał tam wyrok od razu za jakies pobicie albo zabojstwo :naughty:

po 2 oponki oponkami jak sie powiesiłem to i oponki nie pomogly :polew: :polew: :polew:

sasiad rano bedzie odsniezal na bok, akurat przed twoj samochod, bo bedzie wiedzial ze to twoja sprawka :P

trzeba mu bylo wiadro wody wylac na dach :P

zamiast odsniezac lepiej skolowac butle gazowa z palnikiem do grzania papy i po sprawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIECH sporbuje odrzucic za moja fure to k**wie cały samochod zasypie i do wiosny bedzie odsniezał :kox:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:20_________________________________________________w tamtym roku koledze pod drzwi garazowe typ z garazu z boku odrzucał snieg no to sie wkurzylismy a ze było tak 0 stopni a to był piatek :naughty: najebalismy tyle sniegu ze drzwi nie było widac :) a w niedziele w nocy przyszedłmroz -15 :naughty: i musiał biedak wszytsko skuwac :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:20_________________________________________________w tamtym roku koledze pod drzwi garazowe typ z garazu z boku odrzucał snieg no to sie wkurzylismy a ze było tak 0 stopni a to był piatek :naughty: najebalismy tyle sniegu ze drzwi nie było widac :) a w niedziele w nocy przyszedłmroz -15 :naughty: i musiał biedak wszytsko skuwac :polew: :polew: :polew:

no niesamowite,

niebywałe wręcz...

:polew: :polew: :polew:

Załek na klubowicza !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...