Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patryk juz dostał pake :decayed:

dostał :kox:

Jak by Marek dostał jutro te koszulki ,nie wiem jak wam? ,ale mi by pasowało by spot był ok 19 co wy na to? :mysli: bo inaczej nie dam rady

:no:
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moze byc :decayed:

Opublikowano

no i ok, zobaczymy co inni powiedzą :gwizdanie:

Opublikowano

ale spot w sensie że by się nimi obdarzyć nawzajem? :P

hmm.. 19.. no nie wiem, nie wiem.. jak dostanie i zadzwoni bądź niech chociaż strzałkę puści mnie to dam rade raczej. Bo jutro od 16 szaleje, i tak jeżdżę i tak. Ale do netu dostępu nie będę miał - dlatego potrzebuje info na kom :kwasny:

Dałoby radę? Czy od taktusia, czy od czajki - wsioryba mnie to :)

Opublikowano

mayhem

dam ci znać jak będę coś wiedział .. :)

Opublikowano

Hiszpan się zakopał, Kowal wjechał żeby go wyciągnąć i też się zakopał, u mnie historia się powtórzyła :D Wyciągnął nas dopiero jakiś Pan terenówką

było jak w dobrej czarnej komedii,były już plany aby zostawić samochody do roztopów wiosennych :polew:

akcja ratunkowa trwała ponad dobre 2h

nie ma to jak magic quattro :wink4:

może komuś wyszły jakieś fajne zdjęcia?

Opublikowano

UFF, dopiero dotarłem do domu, KOSZULKI JUŻ SĄ U MNIE :decayed:

Pany jutro rankiem wyjeżdżam, wrócę wieczorem ( mam nadzieję), także jak coś to dam znać telefonicznie do Grześka.

JUTRO POD CARREFOUR`EM OD GODZ. 19-TEJ BĘDZIE PUNKT ODBIORU KOSZULEK

Chyba, że mój powrót do Olsztyna się przedłuży, wtedy wcześniej zaalarmuję Grześka, a Grzesiek napisze info na forum.

Opublikowano

nie wal w c**ja Vipie masz byc i tyle :decayed:

Opublikowano

mayhem

dam ci znać jak będę coś wiedział .. :)

dzięki wielkie - na was zawsze można liczyć :) ale biorąc pod uwagę to, że taktuś już je ma, to jutro go zmolestuję telefonem osobiście :):good:

Opublikowano

:> :good:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 23:20_________________________________________________Spot - Potwierdzony . Godzina między 19 a 20 . Miejsce tak jak było ustalane . :good:

Opublikowano

Przecież to jest mayhem Twoja świnka na letnich oponach :P

Opublikowano

Widziałem to :decayed:

troche tak nie wiem co mam mysle bo przy 200 jak wracalismy z Kaletki to mi przerywane linie sie zlewały w ciagła :) tak czy siak ten rs na pewno nie był seryjny

Opublikowano

Dobrze że Paweł Ci zjebke dał za opis, bo pewnie nawet bez pytania żeś podchwycił :P wstyd i hańba ;)

Opublikowano

Przecież to jest mayhem Twoja świnka na letnich oponach :P

nie no co Ty... ja tak się nie ślimacze :Ptaktuś coś wie o tym ;)

w ogóle to wielka siekierka na cześć taktusia!! chłopak dzielnie stał z koszulkami pod carrefour wczoraj czekając na ludzi co nie przyjechali :P przy okazji co prawda rozprowadził trochę koki i choinek.. ;) szacun dla Ciebie zzziiioooommmm :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Dobrze że Paweł Ci zjebke dał za opis, bo pewnie nawet bez pytania żeś podchwycił :P wstyd i hańba ;)

Nie dał zjebki tylko poprosił zebym zmienił :)

Koszulki sa w pyte kto nie ma ten osiedlowy leszcz :polew:

Opublikowano

osiedlowy leszcz :polew:

:polew: :polew:

chyba raczej karp teraz :decayed:

KOSZULKI CZEKAJĄ !!!

DZWONIĆ 608 078 658

Opublikowano
merrychristmass.jpg
Opublikowano

Serdecznie ZAPRASZAM

>> Kalendarz Klubowy 2011 <<

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

bmw_1_series_with_snow_chains_on_front_wheels_staffordshire_england_dec_2010_photo_by_andy_smith_100334419_m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.