Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: ja dopiero wstałem, na spota się nie wyrobie, zbyt dużo % jeszcze w organizmie :>
  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemano alkoholicy lamusy i gamonie!!

razem z zaleczkiem obronilismy honoru a4klubu i jako jedyni sie stawilismy na rusi, calej reszcie naleza sie baty :bicz: bany :ban: kropki i generalnie odbior kolorow :tongue4:

doszlismy do wniosku ze na sezon zimowy spoty musimy przeniesc do po prostu,a jak ktos chce poogladac samochody to niech sobie galerie zdjec wlaczy :decayed:

Opublikowano

siemano alkoholicy lamusy i gamonie!!

razem z zaleczkiem obronilismy honoru a4klubu i jako jedyni sie stawilismy na rusi, calej reszcie naleza sie baty :bicz: bany :ban: kropki i generalnie odbior kolorow :tongue4:

doszlismy do wniosku ze na sezon zimowy spoty musimy przeniesc do po prostu,a jak ktos chce poogladac samochody to niech sobie galerie zdjec wlaczy :decayed:

OTOZ TO :decayed: NIC TYLKO wp***dol I DO LOCHOW :cool1:

btw Adrian nie bylismy na rusi BYLISMY W MEDIOLANIE :decayed::naughty:

Opublikowano

Jak dla mnie dalej trwa impreza sylwestrowa :P

Opublikowano

Jak dla mnie dalej trwa impreza sylwestrowa :P

ale Maxym sylwester z 1ka sie skonczył :naughty::polew:

Opublikowano

Jak dla mnie dalej trwa impreza sylwestrowa :P

ale Maxym sylwester z 1ka sie skonczył :naughty::polew:

:good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak dla mnie dalej trwa impreza sylwestrowa :P

ale Maxym sylwester z 1ka sie skonczył :naughty::polew:

Widzę ze z "nią" spędzałeś sylwka że wiesz ;)

Opublikowano

tak własnie tak było :naughty: i dzwoniłes pamietam do mnie i mowisz ze tez siedzisz i masz sylwestra z 1-ka v :decayed:

Opublikowano

tak własnie tak było :naughty: i dzwoniłes pamietam do mnie i mowisz ze tez siedzisz i masz sylwestra z 1-ka v :decayed:

nie pij więcej bo bredzisz ;)

Opublikowano

Nie wiem jak TY ale ja to byłem w Mediolanie :decayed: na sylwka

hit tegorocznego sylwestra

Opublikowano

Nie wiem jak TY ale ja to byłem w Mediolanie :decayed: na sylwka

hit tegorocznego sylwestra

Czyli miałeś sylwka z TVN-em :)

Ale co jak co, "Jestesmy w Mediolanie" stalo sie niejako hitem :)

Opublikowano

No więc byłem na Rusi... na stoku :kox:

wypożyczyłem a jakże... same kijki a i tak się nazjeżdżałem :decayed:

resztę zimy robimy na Uranii, na Ruś i za daleko i za głęboko

Opublikowano

To uaktualnij wpis w pierwszym poście że pod uranią i napisz nowy terminarz noworoczny :)

Opublikowano

siemka

Opublikowano

siemka

siema :hi:

Opublikowano

siemka

siema :hi:

sioo ja tu rządze :decayed::naughty:

Opublikowano

siemka

siema :hi:

sioo ja tu rządze :decayed::naughty:

Pilnuj pilnuj :)

Opublikowano
:wallbash::polew:
Opublikowano

:wallbash::polew:

ee moj paziu pilnuj tez porzadku :naughty::)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:32_________________________________________________

sparta.gif

Opublikowano

sorry szefu, juz sie biore do roboty :decayed:

no! porządek musi byc bo sie buły i kropki posypia :decayed::baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.