Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

*uj pupa cycki, nie bangla mi ten link bo nie mam konta na yt, ale na ibizie jestem <lol>[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 22:11_________________________________________________haha harry potter

Adriannie trzeba sie zalogowac gdyz iz poniewaz :polew: w teledysku sa cycki, tyłki itp itd +18 sam rozumiesz :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 22:13_________________________________________________ej młode wilki :polew: widział ktos z was ta B6 na blachac NMR z ramkami klubowymi :mysli: bo czesto ja widuje koło sylwetki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

nie widzialem, ale powiedz co Ty robisz kolo sylwetki? :decayed:

jak jestes osobistym trenerem jakichs laseczek to ja chce byc Twoim asystentem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpierdzielam steki i robie bajcepsa :decayed: jest siła pompa;d raket fjuel i dabel blast zrobi ze mnie hardkorowego koksa 2 :evil:

Adrianie widze ze zaczałes pakowac cos tam przeczytrałem :decayed::naughty: smigasz gdzies na siłke :naughty:

Adrianie Cupra po programie u Rogla wypluła 250km i 350 Nm :) jutro bede miał wykres to wrzuce :cool1:

btw poszło jeszcze PW do Ciebie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale, PW poszlo rowniez i do Ciebie :decayed:

Michale, cwicze to za duzo powiedziane, 3tydzien dopiero na silke z kumplem chodze, do arbetu, kumpla mama tam pracuje i mozemy wieczorami wbijac za free

Michale, az slina mi leci na mysl o 250km w 1,8t! przyciagnij kiedys ziomka na wiosne na spota i niech mnie przewiezie

Po czwarte Michale, jutro jade zrobic mega moda, pochwale sie na spocie w niedziele, mam nadzieje ze bedzie dobrze trybic:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma bata, zadnej kaletki ie poswiecisz, jak juz sie z kasy spluczesz to sie zrzute dla Ciebie zrobi:]

a co do kaletki to ciekawe jak sie nasz vip na to zapatruje, bo ogolnopolski jakos w podobnym terminie wypada.

mi sie kaletka marzy taka, ze w piatek wpadamy, zakwaterowanie, odcinka,w sobote chillout, gry zabawy i odcinka,a w niedziele chillout i spadowa na lody do ostrody :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załeq, powiedz tacie ze w aucie jest uszkodzony program i trzeba jechać na korektę i niech daje chociaż połowe kasy, bo jak się zaniecha to można w polu stanąć bez ostrzeżenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie bede mowic :) bedzie program na nie swiadomce :naughty: ma byc ogien w szopie pod 200 musi byc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie bede mowic :) bedzie program na nie swiadomce :naughty: ma byc ogien w szopie pod 200 musi byc :gwizdanie:

:good::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do kaletki to ciekawe jak sie nasz vip na to zapatruje, bo ogolnopolski jakos w podobnym terminie wypada.

mi sie kaletka marzy taka, ze w piatek wpadamy, zakwaterowanie, odcinka,w sobote chillout, gry zabawy i odcinka,a w niedziele chillout i spadowa na lody do ostrody :decayed:

nie dygaj nic :naughty: Ogolnopolski jest pod koniec Marca a kaletka pod koniec Kwietnia :naughty: odcinka :mysli: to chyba tylko w PB :cool1: bo w dieslu jakos mi sie to nie widzi :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna odcinka :cool1:

nie no przeciez wiem ocb :)

ale mowie Ci Adrian jak ta Cupra teraz za***rdala to szok no masraka k**wa myslałem ze sie spuszcze :naughty::decayed::embarrassed: tak sie podjarałem :polew: :polew: :jerk: :jerk: :wstydliwy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna odcinka :cool1:

ale mowie Ci Adrian jak ta Cupra teraz zasuwa to szok no masraka ku***a myslałem ze sie spuszcze :naughty::decayed::embarrassed: tak sie podjarałem :polew: :polew: :jerk: :jerk: :wstydliwy:

A jaki wir w zbiorniku, aż świst przy korku słychać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna odcinka :cool1:

ale mowie Ci Adrian jak ta Cupra teraz zasuwa to szok no masraka ku***a myslałem ze sie spuszcze :naughty::decayed::embarrassed: tak sie podjarałem :polew: :polew: :jerk: :jerk: :wstydliwy:

A jaki wir w zbiorniku, aż świst przy korku słychać ;)

maxym a powiedz mi czy jak stajesz na kresce zkims to patrzysz ile Ci fura pali ?? :decayed: :gwizdanie:

To ma za***rdalac a nie byc oszczedne :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna odcinka :cool1:

ale mowie Ci Adrian jak ta Cupra teraz zasuwa to szok no masraka ku***a myslałem ze sie spuszcze :naughty::decayed::embarrassed: tak sie podjarałem :polew: :polew: :jerk: :jerk: :wstydliwy:

A jaki wir w zbiorniku, aż świst przy korku słychać ;)

maxym a powiedz mi czy jak stajesz na kresce zkims to patrzysz ile Ci fura pali ?? :decayed: :gwizdanie:

To ma za***rdalac a nie byc oszczedne :tongue4: :tongue4:

Tylko jeszcze pytanie po co stawać na kresce ;P kurde, chyba się stary robię :P

Lepiej jakieś zręcznościowe zawody zrobić niż zostać mistrzem prostej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i to jest fajne :tongue4: tylko na zakretach moc tez potrzebna :gwizdanie: szkoda ze u nas nie ma jakiejs szkoły jazdy jzeby sie doszkalac jakies poslizgi pachołki itp itd :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: szkoda ze u nas nie ma jakiejs szkoły jazdy jzeby sie doszkalac jakies poslizgi pachołki itp itd :confused4:

jest Michaś nazywa się WORD :polew:

Przyjedżcie tym potworem,wrażenia pewnie nieziemskie....

Teraz z kołobrzeskiej do radaru chyba 5 sek. :naughty:

Gratki dla właściciela Cupry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 5 sek. powinno byc :decayed:

Przyjadziem Pawełku ino jo ino gibko :polew: tylko pogoda teraz c**jnia :confused4: trakcji brak :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i kolegów.... :hi:

Mam takie pytanie... czy nie mielibyście ochoty na spota miedzy wojewódzkiego powiedzmy na początku Marca??? Pytanie tylko i wyłącznie teoretyczne czy jest to do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...