Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

stawiasz dzieciaku

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

To co ja mam zaczac 500 ?? :naughty:

no i zacząłeś :decayed:

pozdro dla wszystkich :>[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:44_________________________________________________co tam pany....ja zapalenie oskrzeli posiadam :confused4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

stawiasz dzieciaku

Widzisz Patryczku bo trzeba miec jaja i byc twardy a nie mietka pytka :naughty::decayed:

ale nie martw sie w Kaletce naucze Cie byc twrdym a nie miekkim faluskiem :naughty:

Opublikowano

i jest Pińcet :decayed::naughty:

Opublikowano

ooo Pawełku a mowiłem nie szlajaj sie w samej koszuli po tej starowce od klubu do klubu :decayed::naughty:

Opublikowano

wtyczka

sprzedajesz kolegów

:kwasny:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:48_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

stawiasz dzieciaku

Widzisz Patryczku bo trzeba miec jaja i byc twardy a nie mietka pytka :naughty::decayed:

ale nie martw sie w Kaletce naucze Cie byc twrdym a nie miekkim faluskiem :naughty:

krowa co dużo muczy mało mleka daje :kox:
Opublikowano

wtyczka

sprzedajesz kolegów

:kwasny:

widzisz no co zrobic na program u rogla trzeba zarobic :decayed::naughty:

Opublikowano

ooo Pawełku a mowiłem nie szlajaj sie w samej koszuli po tej starowce od klubu do klubu :decayed::naughty:

:polew: :polew:

Opublikowano

Muczenie krowy nie wpływa ujemnie na ilosc mleka jaka oddaje :decayed:

btw to si mowi Patryczku " Ryczacy byk mało mleka daje " :cool1::decayed: chyba jakos tak

Opublikowano

Muczenie krowy nie wpływa ujemnie na ilosc mleka jaka oddaje :decayed:

btw to si mowi Patryczku " Ryczacy byk mało mleka daje " :cool1::decayed: chyba jakos tak

ale będzie sztafeta :naughty:
Opublikowano

Muczenie krowy nie wpływa ujemnie na ilosc mleka jaka oddaje :decayed:

btw to si mowi Patryczku " Ryczacy byk mało mleka daje " :cool1::decayed: chyba jakos tak

ale będzie sztafeta :naughty:

+ ogien w szopie :decayed::naughty:

Opublikowano

Zaleczeq

czegoś się ujarał?

Opublikowano

Zaleczeq

czegoś się ujarał?

niedopałki z przystanku :wink4:
Opublikowano

Podziel się a nie :decayed:

Opublikowano

Witam ja z Lomzy troche daleko do Was pozdrawiam

Opublikowano

Podziel się a nie :decayed:

A ty młody nie szalej . :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:59_________________________________________________

Witam ja z Lomzy troche daleko do Was pozdrawiam

Siema Henio . Wpadaj na spoty . :drunk:

Opublikowano

:kox::naughty: :gwizdanie: :cool1:

500_strona.jpg

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:05_________________________________________________

Witam ja z Lomzy troche daleko do Was pozdrawiam

siema zioom :naughty:

Opublikowano
:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.