Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

he spot piwny jak najbardziej

spot robimy damsko -męski ? czy tylko męski :gwizdanie: :mysli:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

he spot piwny jak najbardziej

spot robimy damsko -męski ? czy tylko męski :gwizdanie: :mysli:

no ja będę bez małżonki, lecz obecność dziewczyn chyba nikomu nie przeszkadza :good:

Opublikowano

za sobota jestem za!

i mam nadzieje ze reszta ekipy tez dopisze!

bo jak nie to sie buly posypia :baseball::decayed:

Opublikowano

Mnie nie będzie mój paziu ale pamiętaj o swoim MISZCZU DŻEDAJ :cool1: i informuj mnie na bieżąco :decayed::naughty:

Opublikowano

Mnie nie będzie mój paziu ale pamiętaj o swoim MISZCZU DŻEDAJ :cool1: i informuj mnie na bieżąco :decayed::naughty:

:polew:

miszczu dzidy a nie dzedaj :decayed:

kiedy na Złotą zalecicie cupra :decayed:?

Opublikowano

jak bedzie trakcja :naughty:

Opublikowano

Spot PIWNY jak najbardziej, ale niestety 22.01.2011 nie dam rady :wallbash:

jak bedzie trakcja :naughty:

dlatego kupuje się :quattro:

Opublikowano

Cupry nie były produkowane w 4 łapach :decayed::naughty:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:10_________________________________________________Q to wiadomo ze sie przydaje przy startach :decayed::naughty: ale przy mocy 150 KM to nie jedzie :confused4:

Jezdziłem ostatnio AVFem z Q to start fajny ale malo mocy to nie jedzie :(:kwasny:

Opublikowano

jasny gwint, ale już strona nr. 500 niedaleko... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

dobra ja najwiekszy spamer odpuszcze sobie czekania i dam komus z was rozpoczac ta 500 strone :kox::decayed: zrobie wam taki prezent :P docencie moje dobre serce :naughty::decayed:

Opublikowano

Dobry :hi: To i ja się przyłożę do tego dojścia do 500 :decayed: 4 dni... :tongue4:

Opublikowano

siema, pany!

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:11_________________________________________________bede tyle spamowal ze dojde do 500:D[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:11_________________________________________________awrrr[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:11_________________________________________________no to zaczne od pozdrowien :decayed:

taktus! widziany dzis rano na skrzyzowaniu sikoraka/pstrowskiego![br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:12_________________________________________________czajka!! widziany przed 16.00 na tym skrzyzowaniu co to nie pamietam jakich to ulic:D chyba mickiewicza z ketrzynskiego:D

yO!!

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:13_________________________________________________Carlos!

!

!

!

!

!

Ty wiesz co, bede trabil do znudzenia :tongue4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:14_________________________________________________Załeq, Załeq

bożyszcze małych pałek

:bag:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:16_________________________________________________no to porapuje:

yO, yO, yO, ciekierap, aaha, aahaa,

strona pićset juz niedaleko

a mi zaraz wykipi mleko, yo, yo, aha, aha, czekdyzałt,

woja wena dzis malenka,

strona 500 na forum nam peka,

nie mam czasu juz spamowac,

bo musze isc pakowac!

rakjet fjuel, dabyl blasta,

nie jedz nigdy zakalca z ciasta!!

:polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:20_________________________________________________fuck f*ck f*ck :wallbash:

a myslalem ze juz peknie

:kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:21_________________________________________________

2545.jpg

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:24_________________________________________________dobra, juz serio sie musze zwijac, osoba, ktora rozpocznie 500 strone stawia chlanie!!!!!

(nie ma kasowania wiadomosci cwaniaki)!!

Opublikowano

To ja pierdl.. nie pisze od teraz :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:32_________________________________________________Patryk bedzie pisał i satwia chlanie w Kaletce :naughty::decayed:

Opublikowano

Za miętki jesteś

Opublikowano

Za miętki jesteś

chyba TY

Chyba ty zreszta Adrian paziu nie mozesz wydwac polecen :decayed: jestes od czarnej roboty :cool1::naughty::decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________Gruby wez napisz 500 strone :P:naughty::decayed: nie to zebym Cie podpuszczał :naughty:

Opublikowano

Ja będę pisał i satwiał chlanie w Kaletce :naughty: :decayed

Opublikowano

j**aniec nie ma edytowania :decayed::naughty:

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:37_________________________________________________ale nie mam kierowcy na kaletke :confused4:

Opublikowano

Jestem mietka pytka :decayed: boje sie was Olsztyniaki i staiwam melanz Kaletkowy :naughty:

[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________teraz napiszesz posta i zaczniesz 500 :naughty:
Opublikowano
:no:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:41_________________________________________________ :kox:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:41_________________________________________________ :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:41_________________________________________________ :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.