Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Taktuś koszulki to pewnie już po nowym roku bo jak na razie nie planujemy wyjazdu do Olsztyna :)

Pany chowajcie w pt auta bo jadę na 1 jazdę do Olsztyna :D:naughty::kox:

:good: :>

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tu sie dzieje mietkie pytki :decayed: Adrian cos sie ostatnio mało udzielasz na naszym forum mendo TY :kox: ide zaraz sylwestra zaczac :decayed::naughty:

Opublikowano

spoko loko, zaczne zaraz wszystko nadrabiac i wroce na pozycje spamera number two :kox:

jak juz nie raz mowilem jestes dla mnie mistrzem, ten Twoj podpis:) :notworthy:

potem na forum lookne bo wlaczam toce3 i troche posmigam

Opublikowano

jak juz nie raz mowilem jestes dla mnie mistrzem, ten Twoj podpis:) :notworthy:

Ja jebie ale teraz mi przysłodziłes klata mi urosła jak pudzianowi :cool1: :cool1:

Ide prasowac zaraz koszulke klubowa bo na sylwestra musi byc lans :decayed:

Opublikowano

Ide prasowac zaraz koszulke klubowa bo na sylwestra musi byc lans :decayed:

:good:

Najlepszego Wszystkim :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

Opublikowano

Dzienx zioooom :decayed: no własnie robaczki wyznawcy Kopciuszkow,Benzyniaczkow i Gaziutków :naughty::decayed: Wszytskiego Najlepszego W Nowym Roku :naughty: życzy spamer nr 1 :kox::naughty: Załeczek

A teraz fiesta :drunk: :drunk: :drunk::banan::banan1::banan2::banan: :banan:

Pamietajcie hasło przewodnie tegorocznego sylwestra to :

1. albo grubo albo wcale

2. ogien w szopie

3. robic melanz i sie nie przyzwyczajac

4 poker face i do przodu

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Najlepszego Dziewczyny :wink4: i Chłopcy w Nowym Roku :gwizdanie:

oby było lepiej :)

a teraz ballllllllllll :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :afro::pali: :pali: :papa: :papa:

Opublikowano
  • Autor

NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM

CO BY W TYM 2011 NA RUSI MIEJSCA ZABRAKŁO :good::a4fan: :a4fan: :a4fan:

A TERAZ JOHNNIE W. I (jak to spamer No.1 mówi) POKER FACE I DO PRZODU :drunk::dance:

I OCZYWIŚCIE WSZYSTKIM UDANEJ ZABAWY :kox:

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W 2011 :naughty::kox:'

Jazdę przeżyłem, Olsztyn ocalał więc jest git :tongue4:

Opublikowano

1-szy w Nowym roku :naughty: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 11:36_________________________________________________GDZIE JUTRO SPOT ??

Opublikowano

2-gi

Witam wszystkich w NOWYM 2011 ROKU

ŻYCZĘ WSZYSTKIM RS-a W GARAŻU, STACJI BENZYNOWEJ I ZERO AWARII :kwiatek:

Spot chyba Ruś!?

Opublikowano

trzeci :kox:

NAJLEPSZEGO! co by kac dzis szybko minal :wink4:

Opublikowano

trzeci :kox:

NAJLEPSZEGO! co by kac dzis szybko minal :wink4:

zawsze można nie dopuścić do kaca!

zabawa trwa ;):drunk::dance:

Opublikowano

WSZSYTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2011

Opublikowano

Najlepszego :)

byłem pierwszy dziś na forum :) ale nie miałem siły pisać ;(

Opublikowano

Najlepszego :)

byłem pierwszy dziś na forum :) ale nie miałem siły pisać ;(

nie liczy sie i c**j a ja dzis mam 2 dzien sylwestra i wale dalej w dekiel oze jutro dotre na spota tylko urwa gdzie on bedzie niech fioletowy powie ??

Opublikowano

Siema :) ja dopiero wracam z sylwestra :P

a "fioletowy" przecież napisał w pierwszym poście że najbliższy spot dopiero 21 listopada :P

Ciekawe czy uda mi sie dotrzec na spota :)

Opublikowano

Siemka w Nowym Roku - Wszystkiego Najlepszego :hi: :hi: :hi:

Jeżeli Ruś odśnieżona to jedziemy na Ruś

( czy jest tam zainstalowana jakaś kamera z podglądem parkingu ? :polew: :polew: :polew: )

Opublikowano

:hi: ja jebie wrociłem wkoncu z 2 dnia sylwstra :naughty: motym przewodni 2 dnia to TAP MADL :naughty: i słynne powiedzenie Jestesmy w Mediolanie :polew: :polew:

kurcze nie wiem czy bede ale jak sie ogarne to dotre :naughty:

btw na rusi ostatnio było tyle sniegu ze i chyba Q by nie pomogło :kox::naughty: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 10:00_________________________________________________ale oska da rade tzn bedziemy wzdłuz parkowac no chyba ze cos sie zmieniło i ktos odsniezył troche :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.