Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

aaa i zaloba w moim portfelu:( audi mi 13l/100km wpieprza:/ a nie piluje go w ogole:/ :wallbash: pb95=4.95 :wallbash:

pelen bak=300pln

To jeszcze nic, ja teraz smigam Passacina 1,9 TDI ktora przy tych warunkach potrafi taka 13-14 opierdzielic, a jak zejdzie ponizej dyszki to zapisuje w kalendarzu :kox::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

aaa i zaloba w moim portfelu:( audi mi 13l/100km wpieprza:/ a nie piluje go w ogole:/ :wallbash: pb95=4.95 :wallbash:

pelen bak=300pln

To jeszcze nic, ja teraz smigam Passacina 1,9 TDI ktora przy tych warunkach potrafi taka 13-14 opierdzielic, a jak zejdzie ponizej dyszki to zapisuje w kalendarzu :kox::thumbdown:

no to w końcu musisz spuścić z ręcznego :gwizdanie:

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 00:02_________________________________________________tak jak piszecie - najlepiej 2 furki - jedna do zabawy a druga do przemieszczania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i zaloba w moim portfelu:( audi mi 13l/100km wpieprza:/ a nie piluje go w ogole:/ :wallbash: pb95=4.95 :wallbash:

pelen bak=300pln

To jeszcze nic, ja teraz smigam Passacina 1,9 TDI ktora przy tych warunkach potrafi taka 13-14 opierdzielic, a jak zejdzie ponizej dyszki to zapisuje w kalendarzu :kox::thumbdown:

no to w końcu musisz spuścić z ręcznego :gwizdanie:

ja jebie Maciek jak Ci 1.9 tdi tyle pali to niezle musisz latac chyba z odcinki startujesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy Ty u niego program robiłes?? :decayed:

3 lata temu :P

ooo to dinozaury jeszcze po ziemi biegały :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy Ty u niego program robiłes?? :decayed:

3 lata temu :P

ooo to dinozaury jeszcze po ziemi biegały :decayed::naughty:

i autko miało 170kkm :D teraz ma juz 274kkm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i zaloba w moim portfelu:( audi mi 13l/100km wpieprza:/ a nie piluje go w ogole:/ :wallbash: pb95=4.95 :wallbash:

pelen bak=300pln

To jeszcze nic, ja teraz smigam Passacina 1,9 TDI ktora przy tych warunkach potrafi taka 13-14 opierdzielic, a jak zejdzie ponizej dyszki to zapisuje w kalendarzu :kox::thumbdown:

no to w końcu musisz spuścić z ręcznego :gwizdanie:

ja jebie Maciek jak Ci 1.9 tdi tyle pali to niezle musisz latac chyba z odcinki startujesz :decayed:

jakbym startowal z odcinki to i 20 by wzial pewnie :decayed: totalny eko-drajwing po miescie to ok 11-12l, a bez korkow uda sie na ta dyszke zejsc :confused4:

Nie ma jak wymarzone polaczenie przyjemnosci jazdy kopciuchem ze spalaniem benzynki :kox: nie kupujcie AVFow z tiptronikiem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mój pali w trasie z 5-6 a w mieście z 7 przy driftowaniu :P

I rzeczywiście mój chip był za ery dinozaurów :) bo już nawet hamownie 4WD mają :)

A ten wykresik całkiem ładnie się prezentuje, po chipie ma ciut więcej momentu od mojego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kto był pod urania ?? :decayed:

ja byłem... sam :(:polew: :polew: :polew: , mayhem śmignął z piętnastominutowym spóźnieniem :bicz3:

byłem sam normalnie jak kiedyś :polew:

mayhem o mało mnie nie przejechał gdy niosłem choinkę, prawdopodobnie nie rozpoznałby mnie nawet jakby mnie rozjechał :polew::decayed::polew:

W Ornecie to samo, ukręciłem w zeszłym tygodniu przednie przeguby i półośki oraz połamałem przedni zderzak. Z przegubami walczyłem trzy dni na mrozie, bo odpadło mi koło. Jeżeli chcecie się ślizgać, to zostają tylko parkingi pod marketami ;)

musisz być bardzo bogaty, :wink4:

sorry, każdy robi co chce ale ja o takich spotach nie marzę, na których rozwalę auto nim zejdzie śnieg. :hi:

przepraszam serdecznie za spóźnienie.. ostatnio mi się to zdaża :( niestety :( a co do widzenia Ciebie to cóż.. nie poznałbym rzeczywiście :przebiegly: zresztą.. nawet jakbym poznał to w zimę zatrzymuję samochód.. gdy już naprawdę muszę :tongue4:

taktuś jak sprawa wygląda z koszulkami? bo się w ogóle nie orientuję w temacie.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by Marek dostał jutro te koszulki ,nie wiem jak wam? ,ale mi by pasowało by spot był ok 19 co wy na to? :mysli: bo inaczej nie dam rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...