Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Henio uciekł . :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

500 zmienił właściciela :decayed:

Opublikowano

:facepalm:

To jest oznaka Twojej słabosci :naughty: wiem ze w głebi serca chciałbys byc choć w 1/2 tak fajny jak ja :polew: :polew: :polew::decayed::naughty: ale nie martw sie bedzie dobrze :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________aa wiedziałem ze ktorys z was usunie posta :kox:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:facepalm:

To jest oznaka Twojej słabosci :naughty: wiem ze w głebi serca chciałbys byc choć w 1/2 tak fajny jak ja :polew: :polew: :polew::decayed::naughty: ale nie martw sie bedzie dobrze :gwizdanie: :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jakbym miałbym być w 1/2 tobą to bym tak wyglądał http://demotywatory.pl/2570829/Charger

Opublikowano

Patryku to było dobre . :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Odpisałbym tak jak kiedys :decayed: na takie docinki tylko wiem ze Marek by sie znowu wkurzył :disgust:

Opublikowano

:naughty:

Do tumoroł panowie :wink4: spadam

Opublikowano

Odpisałbym tak jak kiedys :decayed: na takie docinki tylko wiem ze Marek by sie znowu wkurzył :disgust:

jakie docinki? :polew:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:21_________________________________________________siema Rybka 22

Opublikowano

siema czaja77 :hi:

Opublikowano

No to pincet już przeszło :kox:

tysiaka już przejdą chyba nasze dzieci

siema czaja77 :hi:

ło ludzie kto to się odezwał :decayed:, a gdzie kapitan vóda :naughty: ?

Witam ja z Lomzy troche daleko do Was pozdrawiam

siemka Kacper, daleko jest pojęciem względnym :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

siema czaja77 :hi:

siemka :cool1:

Opublikowano

No to pincet już przeszło :kox:

tysiaka już przejdą chyba nasze dzieci

niekoniecznie :naughty::decayed:

Statystycznie rzecz biorąc od lipca do stycznia napukalismy 100 stron

==> czyli potrzebujemy 5 miesiecy na kazde 100 stron :cool1: :>

1. w czerwcu 2011 pukniemy 600

2. w listopadzie 2011 pukniemy 700

3. w kwietniu 2012 pukniemy 800

4. we wrzesniu 2012 pukniemy 900

5. w lutym 2013 pukniemy 1000

i wszystko jasne :polew: :polew: :polew: :polew:

a wiec nasówa sie pytanie :decayed::naughty: DAMY RADE ??

Ja tam do 1000 dam rade na lajcie :naughty: patrzcie ile sie zemna jeszcze bedziecie meczyc :gwizdanie: :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

widzę, że jak do jubileuszu dochodzi to wszyscy nagle na forum :oklaski: :bicz:, ale czemu tak żadko, jak sie sprężymy to 1000 str.w tym roku wypadnie.

Załek rozkręć imprezkę! :dance2:

Opublikowano

siemmma panny!!

chwile przykoksilem i juz 2 strony doszly, ale leszcze jestescie bo kasujecie posty, ja wszystko widzialem, tralalala :gwizdanie:

:bicz3: :bicz: :bicz2

pol roku minelo i 100 stron, jestesmy zajebisci, mega pompa :kox:

do 1000 damy rade, nie ma uja!

Opublikowano

Posty skasował jeden z rozowych ale ja nie bede palcem pokazywał kto :decayed: :gwizdanie: :cool1:

at aki łądny był ten 1szt post na 500 stronie :cool1::tongue4::wink4:

Opublikowano

V Edycja Polarków Klubowych

>> ZAPISY <<

Serdecznie Zapraszam

Opublikowano

Posty skasował jeden z rozowych ale ja nie bede palcem pokazywał kto :decayed: :gwizdanie: :cool1:

at aki łądny był ten 1szt post na 500 stronie :cool1::tongue4::wink4:

:hi::naughty:
Opublikowano

:hi: siema

Opublikowano

co tam jak tam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.