Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto do boju, ten ręka do góry :good:

Sobota godz. 19 w "Po prostu"

- taktuś

- Czaja77

- Adrianus

-

-

-

-

kogo jeszcze wpisać? :naughty:

witam ja zawitam ale po pracy tak kolo 22

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem jestem :)

no ale już Cię nie ma :decayed:

Kto do boju, ten ręka do góry :good:

Sobota godz. 19 w "Po prostu"

- taktuś

- Czaja77

- Adrianus

-

-

-

-

kogo jeszcze wpisać? :naughty:

witam ja zawitam ale po pracy tak kolo 22

będziemy czekać :good:

całe info w pierwszym poście

Opublikowano

jestem,

Opublikowano

To co, w sobotę będziesz? Czy będziecie?

Opublikowano

To co, w sobotę będziesz? Czy będziecie?

będziemy :)

Opublikowano

To co, w sobotę będziesz? Czy będziecie?

będziemy :)

no i świetnie, grzejemy bro czy gorzałę?

Opublikowano

ja browar, :gwizdanie:

Opublikowano

ja browar, :gwizdanie:

no ja też, przynajmniej na początku :decayed

Grzesiek rejestrowałeś się na forum Kormorana, no mi zupełnie z głowy wyszło.

Opublikowano

nie a co tam jest ciekawego? [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________o :)i młody zawitał

Opublikowano

nie a co tam jest ciekawego? [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 23:47_________________________________________________o :)i młody zawitał

no Mariano zachęcał, ludzie z AKP chyba tam całkowicie się zadomowili,

chyba spotować z nami już nie chcą :decayed:

Opublikowano

kormoran załatwiony :)

Opublikowano

kormoran załatwiony :)

no to chyba i ja tam zawitam, ale jutro bodziś już śpię :lazy::nuda:

Opublikowano

nic ciekawego :)

Opublikowano

:good:

tak to i ja potrafię :good:

Opublikowano

Witam ludziska!!

Nie było mnie troche, ale duzo sie dzieje - nowa praca, przeprowadzka Ewy.. swinke rozwalilo tez.. tyle ze prawko wreszcie zdalem :) ale jeszcze nie moge odebrac ;( no ale chociaz to do przodu :)

Odnosnie piwnego - z ogromna checia bym przybyl, wiecie ze mnie dwa razy nie trzeba ;) ale jutro po robocie od razu pociagiem smigam do Ewy do dzialdowa - trzeba lodowke przeniesc :wallbash: :wallbash: a ze jestem styrany bo w nowej robocie pokazac sie trzeba to wiem ze nie bede mial sil by potem powijac do Ol w sobote.. przykro mi.. ale nastepnym razem nadrobie jak cos ;)

No i nasz Czlowiek Legenda jest chory :confused4: Zyczymy mu wszystkiego najlepszego!! :):hi:

Mowilem ze musi 0,5 wypic to mu przejdzie.. podobnie jak ze nie powinien nago po miescie miedzy klubami biegac..:kox: ale nieee.. on wie lepiej.. :P

Opublikowano

No i nasz Czlowiek Legenda jest chory :confused4: Zyczymy mu wszystkiego najlepszego!! :):hi:

Mowilem ze musi 0,5 wypic to mu przejdzie.. podobnie jak ze nie powinien nago po miescie miedzy klubami biegac.. :kox: ale nieee.. on wie lepiej.. :P

tez mu to mowiłem :) Mowie Paweł idziemy do 1 klubu a on mowi ze nie bedzie dzis zwiedzanie no i raz tu i raz tu i chłopaka przewiało :confused4::decayed: :decayed: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

heh.. jak z dzieckiem normalnie.. czyż nie ? :decayed:

Opublikowano

siemano!

mayhem- gratuluje prawka!! tym razem walcz o nie i nie oddawaj za predko :)

taktus- ja wpadne na 2 piwka i coca-cole, bo w sobote szkole koncze o 19.00, a w niedziele na 8.00 i egzamin jakis

mayhem-a co piardlo w aucie?

pawcio69- powrotu do zdrowka!

Opublikowano

siemano!

mayhem- gratuluje prawka!! tym razem walcz o nie i nie oddawaj za predko :)

dziekuje serdecznie! :) co do zabierania to - lee tam.. znow zbieramy.. zbieramy.. iiii.. wymieniamy na nagrody!! za komplet punktow.. dostajemy rower!! :D :D

mayhem-a co piardlo w aucie?

do konca nie wiem :disgust: na bank wszystkie hamulce do wymiany oraz przegub.. czy cos wiecej..? ktoz to wie..? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.